/    /    /    /  

Make-upy

Make-up vytvoří dokonalý podklad pro další líčení a sjednocený vzhled. Přírodní makeupy neobsahují silikony, které by ucpávaly póry, místo toho o pleť pečují svým výživným složením plným přírodních látek, rostlinných olejů nebo květinových výtažků. Vyberte si z nabídky různých konzistencí ten pravý přesně pro vás.

barva - světlost
Řazení: Značka: Certifikát:
15 g bambusový obal
705
Make-up v elegantním bambusovém obalu má středně světlý odstín s nazlátlým podtónem. Zmatní pleť, vyhladí její vzhled a vydrží po celý den.
15 g bambusový obal
705
Minerální make-up s rostlinnými výtažky ve středním odstínu pečuje o pleť a zároveň sjednotí její vzhled. Jeho textura je velice lehká a na pokožce
30 ml bambusový obal
826
Hedvábný tekutý make-up ve světlém odstínu s narůžovělým podtónem obsahuje bambucké máslo a mandlový olej pro dokonale vláčnou pleť.
30 ml náplň
716
Náplň tekutého make-upu ve světlém odstínu se studeným podtónem zanechá pleť nejen dokonale sjednoucenou, ale zároveň i opečovávanou.
30 ml bambusový obal
826
Make-up s hedvábně jemnou tekutou strukturou perfektně přilne k pleti a dodá jí sjednocený, avšak maximálně přirozený vzhled.
30 ml náplň
ZAO Hedvábný tekutý make-up 704 Neutral 30 ml náplň
716
Náplň tekutého make-upu ve středně světlém odstínu má univerzální neutrální podtón. Makeup vyživuje pleť, aniž by ji jakkoli zatěžoval.
30 ml bambusový obal
826
Hedvábný tekutý make-up s lehkou texturou nezatíží pokožku a zakryje všechny případné nedokonalosti. Tento odstín je vhodný pro opálenější pleť.
30 ml náplň
716
Tekutý make-up ve formě náplně představuje ekonomicky i ekologicky šetrnější variantu. Tento odstín má teplý podtón a hodní se pros tředně tmavou pl
447
Kompaktní make-up 03 Medium Beige lehce zamaskuje nedokonalosti pleti a dodá pokožce zdravý sjednocený vzhled, aniž by ucpával pleťové póry či jinak
Lavera Kompaktní make-up 2v1 01 slonová kost, Trend Sensitiv 2014 10 g
295
Kompaktní make-up 2v1 ve světlém odstínu dokonale sjednotí odstín vaší pleti a zároveň dodá zmatnění na dlouhou dobu. Díky arganovému oleji nevysušu
6 g bambusový obal
779
Make-up ve středně světlém odstínu se velice snadno nanáší díky hedvábně jemné krémové konzistenci, která dokonale splyne s pokožkou.
6 g náplň
467
Náplň krémového make-upu s pudrovým efektem je vhodná do původního obalu i do magnetické paletky. Je určen pro středně světlou pleť.
6 g bambusový obal
779
Kompaktní krémový make-up s pudrovým finišem má neutrální podtón a přizpůsoí se vašemu odstínu pokožky. Navíc nezatěžuje pleť.
6 g náplň
467
Make-up ve formě náplně vhodný i do bambusové magnetické paletky. Tento odstín krémového kompaktního make-upu je vhodný pro středně tmavou pleť.
6 g bambusový obal
779
Středně tmavý odstín kompaktního make-upu vhodný pro opálenější pokožku s teplým podtónem. Make-up pomáhá regenerovat pleť a nezatěžuje ji.
6 g náplň
467
Náplň krémového kompaktního make-upu ve středně tmavém odstínu pro opálenější pokožku s teplým podtónem. Sjednotí vzhled a zakryje nedokonalosti.
30 ml
Logona Krémový make-up 03 středně béžový 30 ml
447
Lehký středně krycí krémový make-up v odstínu Medium Beige přirozeně sjednotí barvu pleti a zároveň jí dodá výživu. Díky olejům a máslům je pokožka
30 ml
450
Krémový make-up Light Beige přirozeným způsobem tónuje a sjednocuje vzhled pokožky. Středně tmavý odstín 02 je vhodný pro světlejší typy pleti, kter
1-18 z 52první2poslednívpřed