/    /    /    /  

Make-upy

Make-up vytvoří dokonalý podklad pro další líčení a sjednocený vzhled. Přírodní makeupy neobsahují silikony, které by ucpávaly póry, místo toho o pleť pečují svým výživným složením plným přírodních látek, rostlinných olejů nebo květinových výtažků. Vyberte si z nabídky různých konzistencí ten pravý přesně pro vás.

barva - světlost
Řazení: Značka: Certifikát:
15 g bambusový obal
705
Minerální make-up ve středně tmavém odstínu sjednotí vaši pleť a vyhladí případné nedokonalosti. Snadno se nanáší houbičkou či kabuki štětcem.
15 g bambusový obal
705
Minerální make-up v tmavším odstínu sjednotí vaši pleť a dodá jí sametový vyhlazený vzhled. Díky přírodnímu složení zároveň pokožku nezatěžuje.
30 ml bambusový obal
826
Make-up obohacený o rostlinné složky dokonale přilne k pokožce a nezatíží ji. Tento odstín je vhodný pro velmi opálenou a tmavší pokožku.
30 ml náplň
716
Tmavší odstín make-upu má velice jemnou konzistenci. Díky tomu velice snadno přilne k pleti a vypadá maximálně přirozeně po celý den.
447
Kompaktní make-up 04 Sunny Beige lehce zamaskuje nedokonalosti pleti a dodá pokožce zdravý sjednocený vzhled, aniž by ucpával pleťové póry či jinak
6 g bambusový obal
779
Tmavý odstín krémového kompaktního make-upu s neutrálním podtónem, který je vhodný jak na celou tvář, tak na konturování obličeje.
6 g náplň
467
Tmavý odstín make-upu ve formě náplně se snadno roztírá díky jemné krémové konzistenci, která pleť nezatěžuje a poskytuje jí péči.
6 g bambusový obal
779
Krémový make-up v kompaktním balení je vhodný pro každodenní líčení i úpravu během dne. Tento tmavší odstín má olivový podtón.
6 g náplň
467
Tmavší olivový odstín kompaktního krémového make-upu je obohacen přírodními složkami pro dokonalou péči i sjednocený vzhled.
6 g bambusový obal
779
Tmavší odstín make-upu s teplým podtónem využijete nejen jako make-up, ale lze jej aplikovat také jako bronzer či konturu tváří.
6 g náplň
467
Krémový make-up v tmavším bronzovém odstínu ve formě náplně. Make-up obsahuje množství rostlinných výtažků, které dodají pokožce péči.
30 ml
450
Krémový make-up Sunny Beige přirozeným způsobem tónuje a sjednocuje vzhled pokožky. Tmavý odstín 03 je vhodný pro tmavší typy pleti i pro ty, kdo se
295
Pěnový make-up z kvalitních přírodních ingrediencí se snadno roztírá díky sametově jemné pěnové struktuře a sjednocuje odstín pleti. Je vhodný pro k
30 ml
Lavera Make-up tekutý 04 med-béžová, Trend Sensitiv 2014 30 ml
295
Make-up s kvalitními přírodními ingrediencemi dodává pleti vyživující složky a poskytuje celodenní pocit komfortu. Tento odstín s neutrálním podtóne
30 ml
295
Make-up s bambuckým a kakaovým máslem dodává pleti komfortní pocit po celý den a efektivně kryje nedokonalosti. Tento odstín je určen především pro
30 ml
295
Make-up s přírodními ingrediencemi dodá vaší pleti pěstěný vzhled a působí mimořádně přirozeně. Tento odstín je vhodný především pro střední a opále
739
Minerální make-up Bronze s mírně žlutým podtónem je nejvhodnější pro tmavší typy pleti. Make-up o pokožku pečuje za pomoci prášku z jantaru.
79
Minerální make-up Bronze s mírně žlutým podtónem je nejvhodnější pro tmavší typy pleti. Make-up o pokožku pečuje za pomoci prášku z jantaru.
1-18 z 31prvníposlední