/    /    /    /    /  

Kompaktní make-upy

Kompaktní make-up zakryje nedokonalosti pleti a dodá vám sebevědomí do každého dne. Přírodní makeupy neobsahují silikony, které by ucpávaly póry, místo toho o pleť pečují svým výživným složením plným přírodních látek, rostlinných olejů nebo květinových výtažků. Kompaktní verzi make-upu si navíc můžete přibalit bez problémů do kabelky a upravit líčení kdykoliv během dne.

barva - světlost
Řazení: Značka: Certifikát:
1 ks
439
Bambusovou magnetickou paletku zakoupíte prázdnou a pak už si jen Vy sama vyberete a naplníte ji kombinací produktů dle svých potřeb. Tak jako je tomu
Logona Kompaktní make-up 02 světle béžový 9 g
447
Kompaktní make-up 02 Light Beige lehce zamaskuje nedokonalosti pleti a dodá pokožce zdravý sjednocený vzhled, aniž by ucpával pleťové póry či jinak
447
Kompaktní make-up 03 Medium Beige lehce zamaskuje nedokonalosti pleti a dodá pokožce zdravý sjednocený vzhled, aniž by ucpával pleťové póry či jinak
447
Kompaktní make-up 04 Sunny Beige lehce zamaskuje nedokonalosti pleti a dodá pokožce zdravý sjednocený vzhled, aniž by ucpával pleťové póry či jinak
Lavera Kompaktní make-up 2v1 01 slonová kost, Trend Sensitiv 2014 10 g
295
Kompaktní make-up 2v1 ve světlém odstínu dokonale sjednotí odstín vaší pleti a zároveň dodá zmatnění na dlouhou dobu. Díky arganovému oleji nevysušu
6 g bambusový obal
779
Kompaktní krémový make-up s pudrovým efektem zakryje veškeré nedokonalosti, ale zároveň nechává pokožku dýchat. Tento odstín je vhodný pro světlou p
6 g náplň
467
Náplň kompaktního make-upu s velice příjemnou krémovou texturou, která snadno splyne s tónem pokožky. Tento odstín je vhodný pro světlou pleť.
6 g bambusový obal
779
Světlý odstín s narůžovělým tónem je vhodný pro pleť se studeným podtónem. Snadno se nanáší houbičkou, prsty i štětcem a vypadá přirozeně.
6 g náplň
467
Světlý odstín s narůžovělým tónem je vhodný pro pleť se studeným podtónem. Snadno se nanáší houbičkou, prsty i štětcem a vypadá přirozeně.
6 g bambusový obal
779
Kompaktní krémový make-up v elegantním bambusovém obalu je vhodný na cestování i do kabelky. Tento odstín je vhodný pro světlou a velmi světlou pleť
6 g náplň
467
Náplň kompaktního make-upu skvěle padne do původního obalu i do magnetické paletky ZAO. tento odstín je vhodný pro světlou pleť.
6 g bambusový obal
779
Kompaktní make-up ve světlém odstínu s hřejivým podtónem sjednotí vaši pokožku a zakryje všechny případné nedokonalosti bez efektu masky.
6 g náplň
467
Kompaktní make-up ve formě náplně ve světlém odstínu s teplejším podtónem. Make-up dodá pleti sjednocení, rozjasnění a zanechává pudrový efekt.
6 g bambusový obal
779
Make-up ve středně světlém odstínu se velice snadno nanáší díky hedvábně jemné krémové konzistenci, která dokonale splyne s pokožkou.
6 g náplň
467
Náplň krémového make-upu s pudrovým efektem je vhodná do původního obalu i do magnetické paletky. Je určen pro středně světlou pleť.
6 g bambusový obal
779
Kompaktní krémový make-up s pudrovým finišem má neutrální podtón a přizpůsoí se vašemu odstínu pokožky. Navíc nezatěžuje pleť.
6 g náplň
467
Make-up ve formě náplně vhodný i do bambusové magnetické paletky. Tento odstín krémového kompaktního make-upu je vhodný pro středně tmavou pleť.
6 g bambusový obal
779
Středně tmavý odstín kompaktního make-upu vhodný pro opálenější pokožku s teplým podtónem. Make-up pomáhá regenerovat pleť a nezatěžuje ji.
1-18 z 29prvníposlední