/    /    /    /    /  

Krémové make-upy

Krémové make-upy se pohodlně používají a díky přírodním složkám pleť nepodráždí ani nadměrně nezatíží. Snadno se roztírají a zdokonalují vzhled pokožky, zatímco přírodní rostlinné ingredience o pleť pečují a dodávají jí potřebnou hydrataci.

barva - světlost
Řazení: Značka: Certifikát:
30 ml, bambusový obal
826
Klasický tekutý make-up bohatý na přírodní výtažky a oleje vyživuje pokožku a dodává jí rozzářený vzhled. Tento odstín je vhodný pro světlou pokožku
30 ml, náplň
ZAO Hedvábný tekutý make-up 701 Ivory 30 ml, náplň
716
Make-up s obsahem bambuckého másla a mandlového oleje udržuje pleť dokonale vláčnou a sjednocenou. Praktická náplň šetří životní prostředí.
30 ml, bambusový obal
826
Make-up s lehkou tekutou strukturou nezatíží pleť a naopak jí dodává výživu po celý den. Tento odstín je vhodný pro světlejší pokožku s teplým podtó
30 ml, náplň
716
Tekutý make-up ve formě náplně v odstínu vhodném pro světlejší pokožku s teplým podtónem. Sjednotí pokožku a dodá jí rozzářený vzhled.
30 ml, bambusový obal
826
Hedvábný tekutý make-up ve světlém odstínu s narůžovělým podtónem obsahuje bambucké máslo a mandlový olej pro dokonale vláčnou pleť.
30 ml, náplň
716
Náplň tekutého make-upu ve světlém odstínu se studeným podtónem zanechá pleť nejen dokonale sjednoucenou, ale zároveň i opečovávanou.
30 ml, bambusový obal
826
Make-up s hedvábně jemnou tekutou strukturou perfektně přilne k pleti a dodá jí sjednocený, avšak maximálně přirozený vzhled.
30 ml, náplň
716
Náplň tekutého make-upu ve středně světlém odstínu má univerzální neutrální podtón. Makeup vyživuje pleť, aniž by ji jakkoli zatěžoval.
30 ml, bambusový obal
826
Hedvábný tekutý make-up s lehkou texturou nezatíží pokožku a zakryje všechny případné nedokonalosti. Tento odstín je vhodný pro opálenější pleť.
30 ml, náplň
716
Tekutý make-up ve formě náplně představuje ekonomicky i ekologicky šetrnější variantu. Tento odstín má teplý podtón a hodní se pros tředně tmavou pl
30 ml, bambusový obal
826
Make-up obohacený o rostlinné složky dokonale přilne k pokožce a nezatíží ji. Tento odstín je vhodný pro velmi opálenou a tmavší pokožku.
30 ml, náplň
716
Tmavší odstín make-upu má velice jemnou konzistenci. Díky tomu velice snadno přilne k pleti a vypadá maximálně přirozeně po celý den.
30 ml, bambusový obal
826
Světlž odstín tekutého make-upu díky svému broskvovému podtónu skvěle maskuje známky únavy a stresu. Navíc se velice snadno nanáší a vypadá přirozen
30 ml, náplň
716
Velmi světlý odstín make-upu s broskvovým podtónem rozzáří vaši tvář. Má velice lehkou konzistenci, která vypadá na pleti opravdu přirozeně.
30 ml, bambusový obal
826
Světlý make-up s teplým podtónem rozjasní pleť a dodá jí sjednocený odpočatý vzhled. Díky přírodním složkám o pleť také pečuje.
30 ml, náplň
716
Hedvábně jemný tekutý make-up ihned přilne k vaší pokožce a nejen, že sjednotí její vzhled, ale udržuje ji také hydratovanou a vláčnou.
30 ml, bambusový obal
826
Tento odstín je ideální volbou pro světlejší pleť s narůžovělým podtónem. Sjednotí vzhled pokožky, zakryje drobné nedokonalosti a vyživí ji díky ros
30 ml, náplň
716
Náplň tekutého make-upu v praktické tubě. Tento odstín je vhoddný pro světlou pokožku s narůžovělým podtónem a sjednotí její vzhled.
1-18 z 41první2poslednívpřed