/    /    /    /  

Přírodní práškové barvy

Přírodní práškové barvy přirozenou cestou tónují barvu vlasů a současně o ně pečují díky obsahu rostlinných výtažků a pečujících olejů. Vlasy získají přirozený barevný nádech a zároveň jsou posíleny, zregenerovány a získávají zdravý lesk.

barva
specifická označení
Řazení: Značka: Certifikát:
289
Přírodní barva na vlasy v atraktivním burgundském odstínu působí elegantně a navíc pčuje o vaše vlasy díky rostlinným extraktům.
289
Černý odstín barvy na vlasy je opravdu intenzivní a sytě pigmentovaný. Barva na vlasy dodá vašim vlasům lesk a regeneruje je.
289
Barva na vlasy z čistě přírodních surovin dodá vlasům teplý vínový odstín, posílí je a obalí jejich vlákna ochrannou vrstvou, která jim dodá lesk, h
289
Sytý hnědý odstín barvy na vlasy s cennými přírodními výtažky. Barva se velice snadno nanáší a regeneruje vlasy.
199
Černý odstín přírodní barvy na vlasy s modrými odlesky obarví vaše vlasy a zároveň jim poskytne hloubkovou péči.
289
Jahodová blond je jedním z nejvíce trendy odstínů a díky hřejivému podtónu sluší opravdu všem. Díky rostlinným výtažkům navíc pečuje o vlasy.
289
Kaštanový odstín barvy na vlasy s výtažky z henny a dalších rostlin pečuje o vaše vlasy a dodává jim výživu již během barvení.
289
Přírodní prášková barva na vlasy s výtažkem z henny a dalších rostlin posiluje vaše vlasy a dodá jim sexy mahagonový odstín.
289
Ozvláštněte svou hnědou barbu na vlasy svěžímí měděnými odlesky a poskytněte jim také hloubkovou péči díky výtažkům z henny.
289
Barva v odstínu popelavá blond propůjčí vlasům krásnou blond barvu bez červených odlesků a zároveň o ně pečuje, aby měly zdravý vzhled.
289
100% přírodní barva na vlasy bez obsahu henny dodá vašim vlasům světle blonďatý odstín a zároven jim poskytuje péči pro jejich krásný vzhled.
289
Výrazný vínově červený odstín přírodní barvy na vlasy rozzáří vaše vlasy tisící zlatavých odlesků a zároveň je posiluje.
289
Zlatavá blond prozáří vaše vlasy teplými odlesky a díky obsahu rostlinných ingrediencí posiluje strukturu vlasového vlákna.
100 g
281
Intenzivní černá barva pro hnědé až tmavě hnědé vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich výživu a regeneraci díky k
100 g
281
Barva na vlasy v odstínu čokoládově hnědá pro světle blond až tmavě hnědé vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich
100 g
281
Čistě přírodní hnědá barva pro středně blond až světle hnědé vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich výživu a rege
100 g
281
Přírodní barva na vlasy v odstínu umbrijská hnědá pro blond až středně hnědé vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jeji
100 g
281
Barva na vlasy v odstínu intenzivní černá pro středně až tmavě hnědé vlasy dodává unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich regeneraci d
1-18 z 69první23poslednívpřed