/    /    /    /    /  

Přírodní práškové barvy s hennou

Přírodní práškové barvy s obsahem henny dodávají vlasu přirozenou okouzlující barvu a zároveň o vlas pečují a pomáhají jej regenerovat. Henna jemný poškozený vlas obalí, posílí, dodá mu zdravý lesk a současně jej barevně tónuje.

barva
specifická označení
Řazení: Značka: Certifikát:
289
Přírodní barva na vlasy v atraktivním burgundském odstínu působí elegantně a navíc pečuje o vaše vlasy díky rostlinným extraktům.
289
Černý odstín barvy na vlasy je opravdu intenzivní a sytě pigmentovaný. Barva na vlasy dodá vašim vlasům navíc lesk a potřebnou regenerační péči.
289
Barva na vlasy z čistě přírodních surovin dodá vlasům teplý vínový odstín, posílí je a obalí jejich vlákna ochrannou vrstvou, která jim dodá lesk, h
Cosm´etika Barva na vlasy Henna 100 g
199
Čistá přírodní henna obarví vaše vlasy hnědým odstínem se zrzavými a načervenalými odlesky a dodá jim pružnost.
289
Sytý hnědý odstín barvy na vlasy s cennými přírodními výtažky. Barva se velice snadno nanáší a regeneruje vlasy.
289
Jahodová blond je jedním z nejvíce trendy odstínů a díky hřejivému podtónu sluší opravdu všem. Díky rostlinným výtažkům navíc pečuje o vlasy.
289
Kaštanový odstín barvy na vlasy s výtažky z henny a dalších rostlin pečuje o vaše vlasy a dodává jim výživu již během barvení.
289
Přírodní prášková barva na vlasy s výtažkem z henny a dalších rostlin posiluje vaše vlasy a dodá jim sexy mahagonový odstín.
289
Ozvláštněte svou hnědou barvu na vlasy svěžími měděnými odlesky a poskytněte jim také hloubkovou péči díky výtažkům z henny.
289
Barva v odstínu popelavá blond propůjčí vlasům krásnou blond barvu bez červených odlesků a zároveň o ně pečuje, aby měly zdravý vzhled.
289
100% přírodní barva na vlasy bez obsahu henny dodá vašim vlasům světle blonďatý odstín a zároven jim poskytuje péči pro jejich krásný vzhled.
Cosm´etika Barva na vlasy Tmavě hnědá 100 g
289
Klasický tmavě hnědý odstín barvy na vlasy je nestárnoucí klasikou a podtrhne vaši přirozenou krásu díky zlatavým čokoládovým odleskům.
289
Výrazný vínově červený odstín přírodní barvy na vlasy rozzáří vaše vlasy tisící zlatavých odlesků a zároveň je posílí.
289
Zlatavá blond prozáří vaše vlasy teplými odlesky a díky obsahu rostlinných ingrediencí posiluje strukturu vlasového vlákna.
100 g
281
Barva na vlasy v odstínu čokoládově hnědá pro světle blond až tmavě hnědé vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich
100 g
281
Čistě přírodní hnědá barva pro středně blond až světle hnědé vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich výživu a rege
100 g
281
Přírodní barva na vlasy v odstínu umbrijská hnědá pro blond až středně hnědé vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jeji
100 g
281
Barva na vlasy v odstínu intenzivní černá pro středně až tmavě hnědé vlasy dodává unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich regeneraci d
1-18 z 65první23poslednívpřed