/    /    /    /  

Čistící mléka pro miminka

Čistící mléka pečují svým čistě přírodním složením, zatímco jemně odstraňují nečistoty z pokožky. Novorozenci, miminka a malé děti mají velmi jemnou a citlivou kůži, která negativně reaguje na vnější narušení, proto je tak důležité dbát na volbu jemné a šetrné pečující kosmetiky. Nejlepší je kosmetika s čistě přírodním složením, dětská pokožka je totiž velmi tenká a absorbuje velkou část látek z kosmetiky, jako jsou například chemikálie. Díky čistému přírodnímu složení si můžete být jisté, že dáváte svému děťátku jen to nejlepší.

Řazení: Značka: Certifikát:
150 ml
360
Hypoalergenní čistící mléko Baby šetrným způsobem odstraňuje nečistoty z pokožky a zároveň o ni pečuje. Zklidní, zmírní začervenání a ochrání před o
150 ml
299
Jemná čisticí pěna šetrně myje citlivou dětskou pokožku a díky přírodním výtažkům o ni pečuje, zkldiňuje ji a chrání před vznikem zánětů.
250 ml
269
Kojenecká čisticí voda Bébé bez parfemace a éterických olejů šetrně čistí citlivou dětskou pokožku, zklidňuje ji a eliminuje podráždění.
400 ml
493
Mast na zadeček pro miminka hydratuje svrchní vrstvu pokožky, chrání před podrážděním a zklidňuje ji. Jemná olejová textura umožňuje také očištění z
Nobilis Tilia Mycí intimní balzám Jůlinka 100 ml
244
Jemný mycí balzám splňuje nároky citlivé dětské pokožky intimních míst a zadečku, šetrně ji umyje a předchází opruzeninám.
1-5 z 5první