/    /    /  

Vzorky parfémů

Malá balení a sady parfémů mohou posloužit jako vynikající dárek například v případě, kdy vkus obdarovaného nelze předem odhadnout a hodí se koupit mu třeba sadu parfémů na domácí voňavé testování. Poslouží také na cestách nebo příjemná drobná pozornost pro vaše blízké či jako originální památka pro jakoukoli jinou příležitost.

Řazení: Značka: Certifikát:
8 ml, sprej
Vedic Aroma Ayurvédský parfém Parfum Anandamayi 8 ml, sprej
569
Ájurvédský parfém Vedic Aroma Anandamayi přináší lehkou květinovou vůni jasmínu a damašské růže zjemněné sladkou vanilkou.
8 ml, sprej
569
Ájurvédský parfém Vedic Aroma Lalita přináší osvěžující kořeněnou vůni bergamotu s aromatickým anýzem a hřejivými tóny pryskyřice vhodnou pro dóšu V
8 ml, sprej
569
Ájurvédský parfém Vedic Aroma Parvati přináší jedinečnou kombinaci jemné růže s hyacintem doplněné o růžové dřevo vhodnou pro dóšu Pitta.
8 ml, sprej
569
Ájurvédský parfém Vedic Aroma Satya přináší osvěžující květinovou vůni meduňky a bergamotu doplněnou o lehký jasmín vhodnou pro dóšu Pitta.
6 x 1,5 ml
275
Set parfémů MYTAO obsahuje miniaturky šesti parfémů. Bio parfémy v sobě spojují kvalitní éterické oleje, které tvoří jedinečnou dlouhotrvající vůni
1-5 z 5první