/    /    /    /  

Sportique Bio bambucké máslo Med 75 ml

Bio Shea Butter Raw Honey

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Tělové balzámy, Bambucké máslo
Produktová řada: Sportique Wellness
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Sportique Bio bambucké máslo Med 75 ml

Bio bambucké máslo Sportique Med s podílem esenciálních olejů je skvělým univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku obličeje i kůži celého těla. Díky jemnému přírodnímu složení bez přidaných chemických látek a parfemací je máslo velice dobře snášeno i tou nejcitlivější pokožkou dospělých i dětí. Máslo pleť aktivně regeneruje a chrání před dehydratací, zatímco esenciální oleje působí proti drobným zánětům i podráždění pokožky.

Kvalitní bambucké máslo je bohaté na vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které společně pečují o všechny typy pleti, obzvlášť o tu suchou a citlivou. Obsažené látky pokožku zvláčňují, zanechávají ji jemnou na dotek a současně chrání před ztrátou elasticity i známkami předčasného stárnutí. Výživné látky snadno proniknou hluboko do pokožky, kde pleť regenerují a posilují.

Příjemná uklidňující vůně medu vás potěší, zahřeje tělo i duši a příjemně vás naladí. Voňavé máslo je vhodné nejen jako tělový nebo masážní krém, ale i pro lokální ošetření drobných poranění, jizev a štípnutí od hmyzu.

Použití: Malé množství másla rozpusťte v dlaních a aplikujte na pokožku celého těla i obličeje.

Sportique Bio bambucké máslo Med 75 ml

 

Bio bambucké maslo Sportique Med s podielom esenciálnych olejov je skvelým univerzálnym pomocníkom pre starostlivosť o pokožku tváre i kože celého tela. Vďaka jemnému prírodnému zloženiu bez pridaných chemických látok a parfumácií je maslo veľmi dobre znášané aj tou najcitlivejšou pokožkou dospelých i detí. Maslo pleť aktívne regeneruje a chráni pred dehydratáciou, zatiaľ čo esenciálne oleje pôsobia proti drobným zápalom aj podráždeniam pokožky.

Kvalitné bambucké maslo je bohaté na vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov, ktoré sa spoločne starajú o všetky typy pleti, obzvlášť o tú suchú a citlivú. Obsiahnuté látky pokožku zvláčňujú, zanechávajú ju jemnú na dotyk a súčasne ju chránia pred stratou elasticity aj známkami predčasného starnutia. Výživné látky ľahko preniknú hlboko do pokožky, kde pleť regenerujú a posilňujú.

Príjemná upokojujúca vôňa medu vás poteší, zahreje telo i dušu a príjemne vás naladí. Voňavé maslo je vhodné nielen ako telový alebo masážny krém, ale aj pre lokálne ošetrenie drobných poranení, jaziev a uštipnutí od hmyzu.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Parfum
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: kovový
produktové řady: Sportique Wellness

Výrobce

SPORTIQUE s.r.o.
Nováčkova 751/22
700 30 Ostrava
Česká republika
http://www.sportique.cz