/    /    /    /  

Ecce Vita Bio Lymfodetox, tablety 100 ks

Značka:
Množství: 100 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Játra a žlučník
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
198
ks
Bez DPH 172 Kč

Ecce Vita Bio Lymfodetox, tablety 100 ks

Lymfodetox Ecce Vita pomáhá čistit krev, lymfatický systém, játra i ledviny. Je vhodný jak pro pravidelnou preventivní detoxikaci těla, tak pročištění po nemoci, či vysazení hormonální antikoncepce. Pomáhá urychlovat tok lymfy a tím i podporuje rychlejší vyplavování škodlivých látek z těla a také zlepšuje stav celulitidy. Po důkladné očistě může dojít také k výraznému zlepšení u pleti trpící na akné. Přípravek má také mírně močopudný účinek a je proto skvělým prostředkem při zadržování přebytečné vody.

Lípa malolistá upravuje činnost trávicího ústrojí a pomáhá proti zácpě. Harmonizuje činnost ledvin a snižuje zahlenění organismu. Černá ředkev je bohatá na vitamin C, E, vitaminy z řady B a také železo, měď, vápník, hořčík a další důležité mikroživiny. Výrazně napomáhá regeneraci jater a žlučníku a spolu s listy z artyčoku upravuje hladinu tuků a cholesterolu v těle.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte 2-3 tablety během jídla a dostatečně zapijte vodou.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ecce Vita Bio Lymfodetox, tablety 100 ks

Lymfodetox Ecce Vita pomáha čistiť krv, lymfatický systém, pečeň i obličky. Je vhodný na pravidelnú preventívnu detoxikáciu tela, tak prečistenie po chorobe, či vysadení hormonálnej antikoncepcie. Pomáha urýchľovať tok lymfy a tým aj podporuje rýchlejšie vyplavovanie škodlivých látok z tela a tiež zlepšuje stav celulitídy. Po dôkladnej očiste môže dôjsť aj k výraznému zlepšeniu u pleti trpiacej na akné. Prípravok má tiež mierne močopudný účinok a je preto skvelým prostriedkom pri zadržiavaní prebytočnej vody.

Lipa malolistá upravuje činnosť tráviaceho ústrojenstva a pomáha proti zápche. Harmonizuje činnosť obličiek a znižuje zahlienenie organizmu. Čierna reďkev je bohatá na vitamín C, E, vitamíny z radu B a tiež železo, meď, vápnik, horčík a ďalšie dôležité mikroživiny. Výrazne napomáha regenerácii pečene a žlčníka a spolu s listami z artičokov upravuje hladinu tukov a cholesterolu v tele.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lípa květ, Artyčok (listy), Černá ředkev, Uhličitan hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
užití: vnitřní

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/