/    /    /    /    /  

Spagyria Bio noni šťáva 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Kategorie: Noni šťáva
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Spagyria Bio noni šťáva 1 l

Morinda citrifolia – harmonizuje nervový systém celého organismu, napomáhádetoxikaci, a blahodárně ovlivňuje celkovou obranyschopnost. Přispívá k zlepšení zažívání a pozitivnímu ovlivnění dýchacího systému. Poznatky o účincích Noni vycházejí z tradičního užívání i vědeckých studií. Přímo z plodů pěstovaných na Tahiti. 

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: tekutá
barva: světle hnědá
balení:  skleněný obal, papírový přebal

dávkování: 30 ml denně, ráno nalačno neředěné nebo rozmíchané ve vlažné vodě nebo ovocném džusu
složení: čistá šťáva v bio kvalitě z Morinda Citrifolia, 100 % přírodní,neředěná bez konzervantů


země původu značky: Česká Republika
charakteristika značky: Společnost Spagyria, s. r. o., nabízí ojedinělé produkty založené na přírodní bázi, které odpovídají požadavkům pro kosmetiku a přírodní přípravky. Spagyria nabízí výhradně přírodní produkty. Vedle čajů a tablet Jiřího Janči i ajurvédské byliny v kapslích od další osobnosti Spagyrie - lékaře D.Freje. MUDr. David Frej je uznávaný lékař, který ve své praxi spojuje klasické evropské vzdělání a staré léčebné tradice. V naší zemi je také považován za předního znalce ájurvédské medicíny, prastarého systému, jehož domovem je Indie. Ajurvéda léčí mnoho nemocí - od běžného nachlazení počínaje až po chronické nemoci včetně chorob duše. Používá léky bez vedlejších účinků. Dr. Frej je autorem zasvěcené knihy Ájurvéda. Pravidelně publikuje v měsíčníku ReGeNeRaCe, kde také vede odborné semináře. Je garantem přírodních přípravků, nesoucích pečeť Dr. David Frej Original. Bylinné přípravky v kapslích jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě (např. USDA Organic)i v certifikované laboratoří ČR.

kontakt na výrobce:
Spagyria, s. r. o.
F. V. Veselého 2635/15
Horní Počernice
193 00 Praha 9
Česká republika
www.spagyria.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Spagyria, s. r. o.
F. V. Veselého 2635/15
193 00 Praha 9
Česká republika
www.spagyria.cz