/    /    /    /  

Taoasis Bio parfém Bois de Petit Grain, Baldini 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Parfémy klasické
Produktová řada: Baldini Deo-Parfémy
Certifikáty: DEMETER, NATRUE
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
825
ks
Bez DPH 682 Kč

Taoasis Bio parfém Bois de Petit Grain, Baldini 30 ml

Bio parfém Bois de Petit Grain Baldini v sobě spojuje ovocné tóny šťavnatého grapefruitu se sladkým petitgrain. Vůně je přesto osvěžující, a to díky nahořklé borovici a citronovníku. Společně tak tvoří letní svěží vůni, která vás přenese do teplého slunného Středomoří.

Parfém Bois de Petit Grain vás zahalí do ovocné mírně nahořklé vůně zralého ovoce. Osvěžující tóny grapefruitu a petitgrain se snoubí s aromatickou středomořskou borovicí a citronovníkem a jsou zjemněny sladkým květem pomeranče. Živé svěží vůni dominují nahořklé tóny, které jí dodávají na pikantnosti.

Použití: Parfém aplikujte na pulzní body těla podle potřeby kdykoliv během dne.

Upozornění: Případný sediment je čistě rostlinného původu a v žádném případě není na závadu.

Taoasis Bio parfém Bois de Petit Grain, Baldini 30 ml

Bio parfum Boix de Petit Grain Baldini v sebe spája ovocné tóny šťavnatého grapefuitu so sladkým pomarančovým lístím petitgrain. Vôňa je napriek tomu osviežujúca, a to vďaka horkastej borovici a citrónovníku. Spoločne tak tvoria letnú sviežu vôňu, ktorá vás prenesie do teplého slnečného Stredomoria.

Parfum Bois de Petit Grain vás zahalí do ovocnej, mierne horkastej vône zrelého ovocia. Osviežujúce tóny grapefruitu a petitgrain sa snúbia s aromatickou stredomorskou borovicou a citrónovníkom, a sú zjemnené sladkým kvetom pomaranča. Živej sviežej vôni dominujú horkasté tóny, ktoré jej dodávajú na pikantnosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol
i
i

obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Baldini Deo-Parfémy

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/