/    /    /    /  

Taoasis Bio parfém Fleur de Mandarine, Baldini 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Parfémy klasické
Produktová řada: Baldini Deo-Parfémy
Certifikáty: DEMETER, NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
825
ks
Bez DPH 682 Kč

Taoasis Bio parfém Fleur de Mandarine, Baldini 30 ml

Bio parfém Fleur de Mandarine Baldini v sobě spojuje sladké ovocné tóny pomeranče a červené mandarinky. Vůně je mírně sladká a uklidňující, a to díky kombinaci citrusových plodů a ylang ylang. Společně tvoří jemnou teplou ovocně květinovou vůni.

Parfém Fleur de Mandarine vás zahalí do sladké vůně ovoce. Zralá červená mandarinka se snoubí s pomerančem a tvoří šťavnaté teplé tóny. Ty jsou doplněny sytým květinovým ylang ylang. Příjemně sladká vůně citrusů působí zklidňujícím dojmem na tělo i duši a zahalí vás vůně prosluněného Středomoří.

Použití: Parfém aplikujte na pulzní body těla podle potřeby kdykoliv během dne.

Upozornění: Případný sediment je čistě rostlinného původu a v žádném případě není na závadu.

Taoasis Bio parfém Fleur de Mandarine, Baldini 30 ml

Bio parfum Fleur de Mandarine Baldini v sebe spája sladké ovocné tóny pomaranča a červenej mandarínky. Vôňa je mierne sladká a upokojujúca, a to vďaka kombinácii citrusových plodov doplnených o ylang-ylang. Spoločne tvoria jemnú, teplú, ovocno-kvetinovú vôňu.

Parfum Fleur de Mandarine vás zahalí do sladkej vône ovocia. Zrelá červená mandarínka sa snúbi s pomarančom a vytvára šťavnaté teplé tóny. Tie sú doplnené sýtym kvetinovým ylang-ylangom. Príjemne sladká vôňa citrusov pôsobí upokojujúcim dojmom na telo i dušu a vás zahalí vôňa preslneného Stredomoria.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum, Limonene, Aqua, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Linalool
i
i

obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Baldini Deo-Parfémy

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/