/    /    /    /  

Taoasis Bio parfém Sieben, MYTAO 15 ml

Značka:
Množství: 15 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Parfémy klasické
Produktová řada: MYTAO Bioparfum
Certifikáty: BDIH, NATRUE, LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
689
ks
Bez DPH 569 Kč

Taoasis Bio parfém Sieben, MYTAO 15 ml

Parém MyTao Taoasis Sieben v sobě spojuje svěží ovocnou vůni zelených mandarinek a pomeranče a vše je podtrženo aromatickou bylinnou citronovou trávou. Srdce vůně se postupně rozvine v jemnou hřejivou vůni rozkvetlých pomerančovníků. Bio parfém v sobě spojuje éterické oleje, které tvoří jedinečnou dlouhotrvající vůni a součaně působí pozitivně i na naši psychiku.

Bio parfém pozitivně naladí a navodí dobrou náladu za pomoci svěží bylinné vůně citronové trávy, která je doplněna o šťavnaté tóny zralé zelené mandarinky a nahořklý pomeranč. Tato osvěžující kombinace je zjemněna jemnými sladkými tóny pomerančových květů a lehkou slaměnkou. Společně tak tvoří osvěžující a zároveň jemnou vůni, které potěší a prohřeje všední dny.

Použití: Parfém aplikujte na pulzní body těla podle potřeby kdykoliv během dne.

Upozornění: Případný sediment je čistě rostlinného původu a v žádném případě není na závadu.

Taoasis Bio parfém Sieben, MYTAO 15 ml

Parfum Mytao Taoasis Sieben v sebe spája sviežu ovocnú vôňu zelených mandarínok a pomarančov a všetko je podčiarknuté aromatickou bylinnou citrónovou trávou. Srdce vône sa postupne rozvinie do jemnej hrejivej vône rozkvitnutých pomarančovníkov. Bio parfum v sebe spája éterické oleje, ktoré vytvárajú jedinečnú dlhotrvajúcu vôňu a súčasne pôsobí pozitívne aj na našu psychiku.

Bio parfum pozitívne naladí a navodí dobrú náladu s pomocou sviežej bylinnej vône citrónovej trávy, ktorá je doplnená o šťavnaté tóny zrelej zelenej mandarínky a horkastého pomaranča. Táto osviežujúca kombinácia je zjemnená jemnými sladkými tónmi pomarančových kvetov a ľahkou slamihou. Spoločne tak vytvárajú osviežujúcu a zároveň jemnú vôňu, ktorá poteší a prehreje všedné dni.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum1), Limonene1), Citral1), Citronellol1), Coumarin1), Farnesol1), Geraniol1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: MYTAO Bioparfum

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/