/    /    /    /  

Taoasis Bio parfém Zwei, MYTAO 15 ml

Značka:
Množství: 15 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Parfémy klasické
Produktová řada: MYTAO Bioparfum
Certifikáty: BDIH, DEMETER, NATRUE, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
525
ks
Bez DPH 434 Kč

Taoasis Bio parfém Zwei, MYTAO 15 ml

Parfém MyTao Taoasis Zwei má hřejivou teplou vůni fazole tonka podtrženou syrovými lehce kořeněnými tóny pryskyřice masticha. Vůně je doplněna osvěžujícími tóny citrusů a tea tree, společně tvoří jedinečnou a zároveň jednoduchou povzbuzující vůni. Bio parfém v sobě spojuje éterické oleje, které tvoří jedinečnou dlouhotrvající vůni a součaně působí pozitivně i na naši psychiku.

Bio parfém potěší všechny smysly osvěžující exotickou vůní založenou na citrusových plodech a kořeněné mastiše. Tóny nahořklého grapefruitu a citrusového tea tree tvoří jednoduchou a zároveň skvěle svěží vůni. Ta je doplněna nasládlou fazolí tonka a pryskyřicí masticha pro osvěžující vůni pro každý den.

Použití: Parfém aplikujte na pulzní body těla podle potřeby kdykoliv během dne.

Upozornění: Případný sediment je čistě rostlinného původu a v žádném případě není na závadu.

Taoasis Bio parfém Zwei, MYTAO 15 ml

Parfum MyTao Taoasis Zwei má hrejivú teplú vôňu fazule tonka podčiarknutú čerstvými, ľahko korenistými tónmi živice mastix. Vôňa je doplnená osviežujúcimi tónmi citrusov a tea tree, spoločne vytvárajú jedinečnú, a zároveň jednoduchú povzbudzujúcu vôňu. Bio parfum v sebe spája éterické oleje, ktoré tvoria jedinečnú dlhotrvajúcu vôňu a súčasne pôsobí aj na našu psychiku.

Bio parfum poteší všetky zmysly osviežujúcou exotickou vôňou  založenou na citrusových plodoch a korenistej živici mastix. Tóny horkastého grapefruitu a citrusového tea tree tvoria jednoduchú a zároveň úžasne sviežu vôňu. Tá je doplnená sladkastou fazuľou tonka a živicou mastix pre osviežujúcu vôňu na každý deň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum1), Limonene1), Citral1), Citronellol1), Linalool1), Geraniol1), Benzyl Benzoate1), Coumarin1), Benzyl Salicylate, Farnesol1), Eugenol1)
1) Natural essential oils
i
i

obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: MYTAO Bioparfum

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/