/    /    /    /    /  

Planet Pure Bio prací gel extra sensitive 1,55 l

Značka:
Množství: 1,55 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické prací gely
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
269
ks
Bez DPH 222 Kč

Planet Pure Bio prací gel extra sensitive 1,55 l

Tekutý prostředek na praní Planet Pure Extra Sensitive je vhodný pro pravidelnou péči o oblečení a další tkaniny miminek, dětí i dospělých s přecitlivělou alergickou pokožku. Jemné složení bez přidané parfemace je vhodé pro praní barevného i bílého prádla. Díky přírodnímu složení účinně, ale zároveň šetrně prádlo vypere a zároveň nedráždí pokožku.

Gel na praní je natolik účinný díky obsahu výtažků z mýdlových ořechů. Ty jsou bohaté na saponin, který vytváří bohatou pěnu. Mýdlové ořechy účinně prádlo vyperou, zatímco se výtažky z čajovníku a Aloe vera postarají o jemnou vůni. Hypoalergenní prací gel je obzvláště vhodný pro malé děti a osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, alergiím a vyrážkám. Gel lze použít pro ruční praní i pro praní v pračce na programy při 30 - 60 °C.

Dávkování: Před použitím protřepejte. Gel dávkujte přímo k prádlu. Na jednu várku prádla přidejte 40 ml gelu (1 odměrku). Balení vám tak vydrží až na 35 pracích cyklů.

Planet Pure Bio prací gel extra sensitive 1,55 l

Tekutý prací prostriedok Planet Pure Extra Sensitive je vhodný na pravidelnú starostlivosť o oblečenie a ďalšie tkaniny bábätiek, detí a dospelých s precitlivelou alergickou pokožkou. Jemné zloženie bez pridanej parfumácie je vhodné na pranie farebnej aj bielej bielizne. Vďaka prírodnému zloženiu účinne, no zároveň šetrne bielizeň vyperie, pričom nedráždi pokožku.

Gél na pranie je tak účinný vďaka obsahu výťažkov z mydlových orechov. Tie sú bohaté na saponín, ktorý vytvára bohatú penu. Mydlové orechy účinne bielizeň vyperú, zatiaľ čo výťažky z čajovníka a aloe vera sa postarajú o jemnú vôňu. Hypoalergénny prací gél je obzvlášť vhodný pre malé deti a osoby s citlivou pokožkou náchylnou na podráždenie, alergie a výražky. Gél možno použiť na ručné pranie aj pranie v práčke na programy pri 30 - 60 °C.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soap Nuts Extract1), Saponaria Officinalis Extract1), Camellia Oleifera Seed Extract1), Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Flower Extract
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz