/    /    /    /    /  

Planet Pure Bio prací gel heřmánek a pomeranč 1,55 l

Značka:
Množství: 1,55 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické prací gely
Produktová řada: Planet Pure Ayuclean
Hodnocení:
2,7/5 3 hlasy
Cena
269
ks
Bez DPH 222 Kč

Planet Pure Bio prací gel heřmánek a pomeranč 1,55 l

Jemný tekutý prostředek na praní Planet Pure s vůní heřmánku a pomeranče je vhodný pro praní černého i barevného prádla. Díky přírodnímu složení účinně, ale zároveň šetrně prádlo vypere a navíc ho příjemně provoní.

Gel na praní je tolik účinný díky obsahu výtažků z mýdlových ořechů. Ty jsou bohaté na saponin, který vytváří bohatou pěnu. Mýdlové ořechy účinně prádlo vyperou, zatímco esenciální oleje z heřmánku a pomerančové kůry ho provoní.

Prací gel s jemnou vůní heřmánku je obzvláště vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, alergiím a vyrážkám. Gel je vhodný pro ruční praní i pro praní v pračce na 30-60°C.

Použití: Před použitím protřepejte. Gel dávkujte přímo k prádlu. Na jednu várku prádla přidejte 40 ml gelu (1 odměrku). Balení vám tak vydrží až na 35 pracích cyklů.

Planet Pure Bio prací gel heřmánek a pomeranč 1,55 l

Jemný tekutý prostriedok na pranie Planet Pure s vôňou harmančeka a pomaranča je vhodný na pranie čiernej a farebnej bielizne. Vďaka prírodnému zloženiu účinne, no zároveň šetrne bielizeň vyperie a navyše ho príjemne prevonia.

Gél na pranie je tak účinný vďaka obsahu výťažkov z mydlových orechov. Tie sú bohaté na saponín, ktorý vytvára bohatú penu. Mydlové orechy účinne bielizeň vyperú, zatiaľ čo esenciálne oleje z harmančeka a pomarančovej kôry ho prevoňajú.

Prací gél s jemnou vôňou harmančeka je obzvlášť vhodný pre osoby s citlivou pokožkou náchylnou na podráždenie, alergie a vyrážky. Gél je vhodný na ručné pranie aj pranie v práčke na 30-60°C.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (15-30 %) , Pomerančový olej1), Heřmánek lékařský1), Sorban draselný, Linalool1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Planet Pure Ayuclean
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz