/    /    /    /    /  

Planet Pure Bio prací gel horské byliny 1,55 l

Značka:
Množství: 1,55 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické prací gely
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
269
ks
Bez DPH 222 Kč

Planet Pure Bio prací gel horské byliny 1,55 l

Jemný tekutý prostředek na praní Planet Pure s vůní horských bylin je vhodný pro praní černého i barevného prádla. Díky přírodnímu složení účinně, ale zároveň šetrně prádlo vypere a navíc ho příjemně provoní.

Gel na praní je tolik účinný díky obsahu výtažků z mýdlových ořechů. Ty jsou bohaté na saponin, který vytváří bohatou pěnu. Mýdlové ořechy účinně prádlo vyperou, zatímco esenciální oleje z rozmarýnu a bylinné výtažky ho provoní.

Prací gel s jemnou sladkou vůní bylinek je obzvláště vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, alergiím a vyrážkám. Gel je vhodný pro ruční praní i pro praní v pračce na 30-60°C.

Dávkování: Před použitím protřepejte. Gel dávkujte přímo k prádlu. Na jednu várku prádla přidejte 40 ml gelu (1 odměrku). Balení vám tak vydrží až na 35 pracích cyklů.

Planet Pure Bio prací gel horské byliny 1,55 l

Jemný tekutý prostriedok na pranie Planet Pure s vôňou horských bylín je vhodný na pranie čiernej a farebnej bielizne. Vďaka prírodnému zloženiu účinne, no zároveň šetrne bielizeň vyperie a navyše ho príjemne prevonia.

Gél na pranie je tak účinný vďaka obsahu výťažkov z mydlových orechov. Tie sú bohaté na saponín, ktorý vytvára bohatú penu. Mydlové orechy účinne bielizeň vyperú, zatiaľ čo esenciálne oleje z harmančeka a pomarančovej kôry ho prevoňajú.

Prací gél s jemnou vôňou harmančeka je obzvlášť vhodný pre osoby s citlivou pokožkou náchylnou na podráždenie, alergie a vyrážky. Gél je vhodný na ručné pranie aj pranie v práčke na 30-60°C.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soap Nuts Extract1), Soapwort Extract1), Camellia Seed Extract1), Decyl Glucoside1), Xylose1), Guar Gum, Ethanol1), Citric Acid, Fragrance2), Pottasium Sorbate, Rosmarinus Officinalis Oil1), Calendula Officinalis Extract1), Leontopodium Alpinum Extract1), Rosmarinus Officinalis Extract1), Geraniol2), Limonene2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz