/    /    /    /    /  

Planet Pure Bio prací gel neutral 1,55 l

Značka:
Množství: 1,55 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické prací gely
Produktová řada: Planet Pure Ayuclean
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
269
ks
Bez DPH 222 Kč

Planet Pure Bio prací gel neutral 1,55 l

Jemný tekutý prostředek na praní Planet Pure bez parfemace je vhodný pro praní barevného i bílého prádla. Díky přírodnímu složení účinně, ale zároveň šetrně vypere prádlo a zároveň nedráždí pokožku. Gel bez parfemace je tak mimořádně vhodný pro osoby s citlivou pokožkou a pro děti.

Gel na praní je natolik účinný díky obsahu výtažků z mýdlových ořechů. Ty jsou bohaté na saponin, který vytváří bohatou pěnu. Mýdlové ořechy účinně prádlo vyperou, zároveň jsou k textilu velice šetrné a nevyšisují jeho barvu. Hypoalergenní prací gel je obzvláště vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, alergiím a vyrážkám. Gel je vhodný pro ruční praní bílého, tmavého i barevného prádla v ruce i v pračce na 30-60°C.

Použití: Před použitím protřepejte. Gel dávkujte přímo k prádlu. Na jednu várku prádla přidejte 40 ml gelu (1 odměrku). Balení vám tak vydrží až na 35 pracích cyklů.

Planet Pure Bio prací gel neutral 1,55 l

Jemný tekutý prostriedok na pranie Planet Pure bez parfumácie je vhodný na pranie farebnej aj bielej bielizne. Vďaka prírodnému zloženiu účinne, no zároveň šetrne bielizeň vyperie a nedráždi pokožku. Gél bez parfumácie je tak mimoriadne vhodný pre osoby s citlivou pokožkou a pre deti.

Gél na pranie je tak účinný vďaka obsahu výťažkov z mydlových orechov. Tie sú bohaté na saponín, ktorý vytvára bohatú penu. Mydlové orechy účinne bielizeň vyperú,  zároveň sú k textilu veľmi šetrné a nevyťahajú farbu. Hypoalergénny prací gél je obzvlášť vhodný pre osoby s citlivou pokožkou náchylnou na podráždenie, alergie a vyrážky. Gél je vhodný na pranie bielej, tmavej aj farebnej bielizne v rukách aj práčke na 30-60°C.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soap Nuts Extract1) (15-30 %) , Soapwort Extract, Camelia Sinensis Seed Extract1), Potassium Sorbate
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Planet Pure Ayuclean
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz