/    /    /    /  

Argital Bio repelent proti komárům 90 ml

Značka:
Množství: 90 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní repelenty
Certifikáty: BDIH, BIO, ICEA
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
390
ks
Bez DPH 322 Kč

Argital Bio repelent proti komárům 90 ml

Argital Bio repelent proti komárům je komfortní přípravek, který jistě oceníte na cestách, při pobytu v přírodě či pro nerušený spánek na zahraniční dovolené. Na rozdíl od ostatních konvenčních repelentů obsahuje čistě přírodní ingredience a jeho účinky jsou založené na vyvážené směsi esenciálních olejů, které díky své vůni přirozeně odpuzují hmyz.

Repelent se nemusíte obávat aplikovat přímo na kůži díky nedráždivému složení. Je vhodný nejen jako prevence proti poštípání komáry, ale můžete jej použít také jako následnou péči o štípance, kdy snižuje zarudnutí a podráždění pokožky. Zároveň přináší okamžitou úlevu od nepříjemného svědění. Příjemná citrusová vůně osvěží vaše smysly a kompaktní balení s praktickým sprejovým aplikátorem se snadno vejde do každého zavazadla.

Použití: Před použitím protřepejte! Nastříkejte přímo na části těla, které chcete mít chráněny nebo aplikujte na komáří štípance. Repelent můžete také nejdříve nastříkat do dlaně a poté aplikovat na tělo.

Upozornění: Neaplikujte na poraněnou kůži. Dbejte na to, aby se repelent nedostal do očí.

Argital Bio repelent proti komárům 90 ml

Argital Bio repelent proti komárom je komfortný prípravok, ktorý určite oceníte na cestách, pri pobyte v prírode či pre nerušený spánok na dovolenke v cudzine. Na rozdiel od ostatných konvenčných repelentov obsahuje čisto prírodné ingrediencie a jeho účinky sú založené na vyváženej zmesi esenciálnych olejov, ktoré vďaka svojej vôni prirodzene odpudzujú hmyz.

Repelent sa nemusíte obávať aplikovať priamo na kožu vďaka nedráždivému zloženiu. Je vhodný nielen ako prevencia proti uštipnutiu komármi, ale môžete ho použiť aj ako následnú starostlivosť o štípance, kedy znižuje začervenanie a podráždenie pokožky. Zároveň prináša okamžitú úľavu od nepríjemného svrbenia. Príjemná citrusová vôňa osvieži vaše zmysly a kompaktné balenie s praktickým sprejovým aplikátorom sa ľahko zmestí do každej batožiny.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Thuya Occidentalis Oil, Hamamelis Virginiana Extract , Aesculus Hippocastanum Extract, Berberis Vulgaris Extract, Mentha Arvensis Leaf Oil1), Pelargonium Graveolens Oil1), Lavandula Hybrida Oil1), Cupressus Sempervirens Oil1), Boswelia Carterii Oil1), Cimbopogon Citratus Leaf Oil, Limonene2), Citronellol2), Geraniol2), Linalool2), Citral2), Eugenol2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový
přebal: papírový

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it