/    /    /  

Biologické hodiny, David Frej 363 stran

Značka:
Množství: 363 stran
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
365
ks
Bez DPH 332 Kč

Biologické hodiny, David Frej 363 stran

Jakýže význam mají ty biologické hodiny, o kterých se pořád mluví? Jak souvisejí s naším zdravím? A jak přesně vlastně fungují? Odpovědi nejen na tyto otázky naleznete v knize Biologické hodiny MUDr. Davida Freje. V dnešní uspěchané době globalizace a touhy po penězích a blahobytu je těžké se zastavit. To s sebou přináší mnohá onemocnění nazývaná jako civilizační. Cukrovka, alergie, rakovina i psychické potíže. Jak všemu tomu tlaku čelit a bez potíží prožít dlouhý život? Odpověď lze nalézt v respektu k přírodě.

Základem rovnováhy je pravidelnost. Pokud se naučíme poslouchat své vnitřní hodiny, které řídí metabolismus i veškeré orgány v našem těla, snadno tak budeme přirozeně a včas reagovat na změny. Podle jednoduchého dotazníku v knize snadno zjistíte, zda jste ranní ptáče, nebo spíše sova, která vydrží bdít dlouho do noci. V knize se dočtete o základních principech biologických hodin a o tom, jak harmonizovat ty své vlastní. Naleznete zde praktické informace ohledně stravy, spánku či sexu, učení a práci, ale i o tom, jak biologické hodiny souvisejí s cestováním či nemocemi.

Biologické hodiny, David Frej 363 stran

Akýže význam majú tie biologické hodiny, o ktorých sa stále hovorí? Ako súvisia s naším zdravím? A ako presne vlastne fungujú? Odpovede nielen na tieto otázky nájdete v knihe Biologické hodiny MUDr. Davida Freja. V dnešnej uponáhľanej dobe globalizácie a túžby po peniazoch a blahobyte je ťažké sa zastaviť. To so sebou prináša mnohé ochorenia nazývané ako civilizačné. Cukrovka, alergie, rakovina i psychické ťažkosti. Ako všetkému tomu tlaku čeliť a bez problémov prežiť dlhý život? Odpoveď možno nájsť v rešpekte k prírode.

Základom rovnováhy je pravidelnosť. Ak sa naučíme počúvať svoje vnútorné hodiny, ktoré riadia metabolizmus aj všetky orgány v našom tela, ľahko tak budeme prirodzene a včas reagovať na zmeny. Podľa jednoduchého dotazníka v knihe ľahko zistíte, či ste ranné vtáča, alebo skôr sova, ktorá vydrží bdieť dlho do noci. V knihe sa dočítate o základných princípoch biologických hodín a o tom, ako harmonizovať tie svoje vlastné. Nájdete tu praktické informácie ohľadom stravy, spánku či sexu, učenia a práci, ale aj o tom, ako biologické hodiny súvisia s cestovaním či chorobami.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Papír
i
i