/    /  
přeskočit na produkty značky >>

BodhiSpa

Značka BodhiSpa

BodhiSpa je thajská přírodní kosmetika na bázi rostlinných a bylinných extraktů v kombinaci s čistými esenciálními oleji. Její filozofií pak je harmonie těla i duše. Produkty jsou vyráběny podle tradičních bylinných receptů ze pomoci kvalitních ingrediencí z přírody a mají aromaterapeutické účinky. Přinesou do vašeho domova dech daleké exotixy díky vzácným éterických olejů i bylinným výtažkům, pomohou vám obnovit rovnováhu vašeho těla i mysli a zároveň vám dodají sílu a krásu.

Značka Bodhi spa, založená v roce 2010, využívá silný vliv aromaterapie, který je znám ji po staletí. V výrobcích nenajdete žádné škodlivé chemické látky, které zatěžují životní prostředí. Veškeré kosmetické produkty jsou naopak plné precizně získaných čistých esenciálních olejů a dalších darů přírody, které mají regenerační účinky na naše tělo i ducha. Užijte si koupel jako pravidelný relaxační a meditační rituál, který vám dová zdraví, krásu a potěšení.

Řazení: Certifikát:
187
Keramická aromalampa je výborná pro odpařování emulze vody a vonných olejů i speciálních vosků.
268
Krém na ruce plný výživných olejů a másel pečuje i o suchou či citlivou pokožku a díky levanduli a heřmánku ji zanechává příjemně provoněnou.
295
Voňavý růžový krém vhodný i pro suchou a zralou pokožku vyživuje a regeneruje namáhanou pokožku rukou a zanechává ji krásně jemnou.
268
Regenerační krém s rýžovým olejem a extraktem z rýžových otrub vyživuje a a zjemňuje namáhavnou pokožku rukou.
268
Hýčkejte své ruce i smysly výživným regeneračním krémem vonícím po citronové trávě a levanduli.
268
Uvedené fotografie mýdlenek jsou ilustrační. Motiv, případně barvu mýdlenky, Vám zašleme dle aktuální dostupnosti. Ručně vyrobená mýdlenka s přírodní
106
Ručně vyrobená mýdlenka z kokosového dřeva - mušle je nejen praktická, ale stane se i zajímavou dekorací ve vaší koupelně.
106
Ručně vyrobené mýdlo Čajovník s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
106
Ručně vyrobené mýdlo Černá rýže s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
106
Ručně vyrobené mýdlo Červená jasmínová rýže s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou
106
Ručně vyrobené mýdlo Citronová tráva s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
106
Ručně vyrobené mýdlo Eukalyptus s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
106
Ručně vyrobené mýdlo Kokos s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
106
Ručně vyrobené mýdlo Kozí mléko s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
122
Ručně vyrobené mýdlo Lanna SPA s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
106
Ručně vyrobené mýdlo Levandule s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
106
Ručně vyrobené mýdlo Levandule a máta s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
106
Ručně vyrobené mýdlo Mangostan s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
1-18 z 32prvníposlednívpřed