/    /    /    /    /  

Taoasis Borovice limba bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

Taoasis Borovice limba bio 10 ml

Borovice limba Taoasis má příjemné osvěžující a relaxační účinky na celé tělo. Svěží čistá vůně lesa s jemnými dřevitými tóny je skvělým společníkem pro chvíle odpočinku a pohody. Posiluje a čistí mysl a má dezinfekční účinky, které oceníte například při nachlazení nebo dýchacích obtížích.

Borovice limba osvěžuje tělo i mysl a je výborným společníkem při chvilkách odpočinku. Svěží vůně jehličí s teplými tóny dřeva posiluje, čistí a dodává chuť do života i energii. Borovici můžete díky jejím dezinfekčním schopnostem použít také při nachlazení horních cest dýchacích, rýmě či nejrůznějších virózách. Pro své osvěžující účinky se borovice limba dobře kombinuje s éterickým olejem z citronu, cypřiše či jalovce.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Taoasis Borovice limba bio 10 ml

Borovica limba Taoasis má príjemne osviežujúce a relaxačné účinky na celé telo. Svieža čistá vôňa lesa s jemnými drevitými tónmi je vynikajúcim spoločníkom pre chvíle oddychu a pohody. Posilňuje a čistí myseľ a má dezinfekčné účinky, ktoré oceníte napríklad pri prechladnutí alebo dýchacích ťažkostiach.

Borovica limba osviežuje telo aj myseľ a je výborným spoločníkom pri chvíľkach oddychu. Svieža vôňa ihličia s teplými tónmi dreva posilňuje, čistí a dodáva chuť do života a energiu. Borovicu môžete vďaka jej dezinfekčným schopnostiam použiť takisto pri prechladnutí horných ciest dýchacích, nádche, či najrôznejších virózach. Kvôli svojim osviežujúcim účinkom sa borovica limba dobre kombinuje s éterickým olejom z citrónu, cyprusu, či borievky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Pinus Cembra Twig/Leaf Oil, Linalool
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/