/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Borovice přímořská bio 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Kategorie: Éterické oleje A - D
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Borovice přímořská bio 5 ml

Nobilis Tilia Borovice přímořská je stoprocentní přírodní éterický olej pocházející z francouzské borovice. Vůně borovice působí velice příjemným dojmem a obsahuje i jemné bylinné a pryskyřičné tóny. Éterický olej z borovice má výrazný stimulační účinek na tělo i mysl.

Esenciální olej z borovice přímořské podporuje tvorbu hlenu a zmírňuje dráždivý kašel. Je proto vhodným přípravkem při chřipce, rýmě či nachlazení. Je často využíván také při dalších onemocněních dýchacího systému jako je astma nebo zápal plic.

Borovice přímořská má také zklidňující a uvolňující účinky na pohybový aparát. Pomáhá při revmatu a bolestech kloubů. Zmírňuje svalové napětí a působí proti křečím. Zároveň je vhodná také na mastnou a problematickou pleť a pomáhá při akné.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Pinus Pinaster Oil1)
1) Natural essential oils
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz