/    /    /    /    /  

Saloos Borovice 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
69
ks
Bez DPH 57 Kč

Saloos Borovice 10 ml

Éterický olej Borovice Saloos má skvělé osvěžující účinky na tělo i mysl, povzbuzuje a dodává novou energii. Pomáhá při nachlazení horních cest dýchacích, usnadňuje vykašlávání a mírní suchý kašel. Borovice má skvělé antiseptické účinky, dezinfikuje a pročišťuje vzduch, je proto vhodná jako vůně do kanceláří či jiných veřejných prostor.

Borovice svou svěží jehličnatou vůní usnadňuje dýchání, a je tak skvělým pomocníkem při nachlazení, kašli i rýmě. Navíc podporuje vykašlávání hlenu a uklidňuje suchý kašel. Díky svým dezinfekčním účinkům pročišťuje vzduch a brání množení bakterií. Svěží vůně povzbuzuje tělo i mysl, a dodává tak novou energii.

Uvolnění dýchacích cest

Éterický olej Borovice je tím pravým pro zdraví vašich dýchacích cest. Má příznivý efekt na zdraví celého dýchacího traktu a pomáhá při jeho onemocněních a zánětech. Pomáhá zprůchodnit dýchací cesty, podporuje vylučování hlenu a nechává vás opět volně dýchat. Je proto skvělý zejména v období chřipek, rýmy a nachlazení.

Antiseptická borovice

Borovicový éterický olej má také skvělé antiseptické účinky, které působí proti množení mikroorganismů, a tím i mají podpůrný vliv proti zánětům a infekcím. Éterický olej tak můžete inhalovat jako součást podpůrné léčby při rýmě či chřipce, pomůže vám od zahlenění a uvolní ucpané dutiny. Zároveň pročistá vzduch v mísnosti a chrání proti bakteriím. 

Povzbuzení a energie

Éterický olej z borovice má inenzivní vůni jehličnanů a ihned vás přenese do voňavého lesa. Kromě účinků na dýchací efekt má vliv také na psychiku, pomáhá při chronické únavě a pomůže vám dodat potřebnou energii. Působí jako přírodní antidepresivum, zlepšuje náladu a zmírňuje duševní i fyzické napětí. Je vhodný nejen do domácnosti, ale i do kanceláře či dalších veřejných prostor. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není určený pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Borovice 10 ml

Éterický olej Borovica Saloos má skvelé osviežujúce účinky na telo i myseľ, povzbudzuje a dodáva novú energiu. Pomáha pri nachladnutí horných ciest dýchacích, uľahčuje vykašliavanie a mierni suchý kašeľ. Borovica má skvelé antiseptické účinky, dezinfikuje a prečisťuje vzduch, je preto vhodná ako vôňa do kancelárií či iných verejných priestorov.

Borovica svojou sviežou ihličnatou vôňou uľahčuje dýchanie, a je tak skvelým pomocníkom pri nachladnutí, kašli aj nádche. Navyše podporuje vykašliavanie hlienu a upokojuje suchý kašeľ. Vďaka svojim dezinfekčným účinkom prečisťuje vzduch a bráni množeniu baktérií. Svieža vôňa povzbudzuje telo i myseľ, a dodáva tak novú energiu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz