/    /    /    /  

Ecce Vita Bowel Kare, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Ecce Vita Bowel Kare, kapsle 60 ks

Ecce Vita Bowel Kare je doplňkem stravy s psylliem a ájurvédskými bylinkami, který má pozitivní vliv na střevní funkce. Lze ho užívat při zácpě, plynatosti a veškerých dalších potížích se zažíváním a trávením. Obsažené bylinné výtažky spolu s psylliem podporují správné trávení a zažívání, snižují překyselení organismu a pomáhají normalizovat činnost žaludku a střev.

Bowel Kare díky obsahu několika výtažků z bylin přispívá ke správné činnosti zažívacího a trávicího ústrojí. Snižuje překyselení orgamisnu, a vyrovnává tak jeho pH na správnou hodnotu. Obsažené psyllium je bohatým zdrojem vlákniny a pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi. Psyllium má v kombinaci s bylinnými výtažky z oslizáku, řeřichy a embliky pozitivní účinky na žaludeční i střevní funkce, a pomáhá tak regulovat stolici či odstraňovat plynatost.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: 1-2 kapsle užívejte 1-2x denně spolu s jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Jedná se o bylinný přípravek.

Ecce Vita Bowel Kare, kapsle 60 ks

Ecce Vita Bowel Kare je doplnkom stravy s psylliom a ajurvédskými bylinkami, ktorý pozitívny vplyv na črevnú funkciu. Možno ho užívať pri zápche, plynatosti a všetkých ďalších problémoch so zažívaním a trávením. Obsiahnuté bylinné výťažky spolu s psylliom podporujú správne trávenie a zažívanie, znižujú prekyslenie organizmu a pomáhajú normalizovať činnosť žalúdka a čriev.

Bowel Kare vďaka obsahu niekoľkých výťažkov z bylín prispieva k správnej činnosti zažívacieho a tráviaceho ústrojenstva. Znižuje prekyslenie orgamisnu a vyrovnáva tak jeho pH na správnu hodnotu. Obsiahnuté psyllium je bohatým zdrojom vlákniny a pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi. Psyllium v kombinácii s bylinnými výťažkami z oslizáku, žeruchy a embiliky pozitívne účinky na žalúdočné i črevné funkcie a pomáha tak regulovať stolicu či odstraňovať plynatosť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Oslizák líbezný (Aegle marmelos) plod extr. (ovoce), Řeřicha setá (Lepidium sativum) kůra extr., Psyllium (Plantago ovata) semeno extr., Emblika lékařská (Emblica officinalis) ovoce extr., celulóza-rostlinná kapsle
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový, skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/