/    /    /    /  

Organic India Brahmi 60 kapslí

Značka:
Množství: 60 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Ostatní produkty pro psychickou pohodu, Dárky pro babičky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Organic India Brahmi 60 kapslí

Bylinné kapsle Brahmi Organic India přispívají k odolnosti organismu vůči stresu a mentální zátěži díky pozitivním účinkům pupečníku asijského. Blahodárně ovlivňují činnost nervového systému, zklidňují jej a posilují. Také zlepšují koncentraci a posilují krátkodobou i dlouhodobou paměť.

Pupečník asijský, neboli také brahmi, je vhodným pomocníkem pro posílení odolnosti nervové soustavy. Pomáhá lépe se vyrovnat s negativními dopady stresu i mentální zátěže, harmonizuje nervovou soustavu. Pupečník je vhodným potravinovým doplňkem při depresích, strachu i jiných negativních emocích. Kromě toho pozitivně ovlivňuje krátkodobou i dlouhodobou paměť, zlepšuje koncentraci a posiluje vitalitu celého nervového systému.

Kapsle s bylinnými výtažky

Pokud toužíte obohatit váš zdravý životní styl nějakým doplňkěm stravy, jsou kapsle Brahmi Organic India tou pravou volbou. Jedná se o čistě přírodní preparát vycházející z po staletí ověřených poznatků tradiční medicíny a obsahuje pouze rostlinné výtažky. Nezatěžuje vaše tělo nadbytečnými syntetickými ingrediencemi a má komplexní účinek.

Posílení organismu

Kapsle Brahmi mají vliv skutečně na celé vaše tělo a potažmo i mysl. Mají silné posilující účinky a zvyšuji odolnost organismu v dlouhodobém časovém horizontu. Mají výjimečný vliv zejména v náročných obdobích, kdy psychika i tělesná schránka trpí nadměrným množstvím stresu či celkové zátěže a pomáhají harmonizovat pochody v těle.

Energie a koncentrace

Bylinné kapsle brahmi obsahují extrakt z pupečníku asijského, který je mimojiné velice oblíbený v ájurvédě. Pupečník asijský má významné účinky na celou nervovou soustavu. Zklidňuje a posiluje činnost nervového systému a pomáhá při mnoha obtížích, jako jsou poruchy nálady, potíže se spánkem, depresivní syndrom či zapomnětlivost.

Zmírnění stresu

Výtažek z pupečníku asijského je často využíván při potížích s negativními emocemi, depresích, strachu či úzkostech. Pomáhá se vyrovnat se špatnými pocity a usnadňuje mentální práci s nimi. Zároveň zlepšuje schopnost koncentrace a posiluje krátkodobou i dlouhodobou paměť. Kromě toho také intenzivně stimuluje imunitní systém.

Dávkování: Užívejte 1 - 2 kapsle 2x denně společně s jídlem. Vydatně zapijte vodou. Pro viditelné výsledky užívejte po dobu alespoň 1 měsíce.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India Brahmi 60 kapslí

Bylinné kapsule Brahmi Organic India prispievajú k odolnosti organizmu voči stresu a mentálnej záťaži vďaka pozitívnym účinkom pupočníka ázijského. Blahodarne ovplyvňujú činnosť nervového systému, upokojujú ho a posilňujú. Tiež zlepšujú koncentráciu a posilňujú krátkodobú aj dlhodobú pamäť.

Pupočník ázijský, čiže tiež brahmi, je vhodným pomocníkom pre posilnenie odolnosti nervovej sústavy. Pomáha lepšie sa vyrovnať s negatívnymi dôsledkami stresu i mentálnej záťaže, harmonizuje nervovú sústavu. Pupočník je vhodným potravinovým doplnkom pri depresiách, strachu i iných negatívnych emóciách. Okrem toho pozitívne ovplyvňuje krátkodobú aj dlhodobú pamäť, zlepšuje koncentráciu a posilňuje vitalitu celého nervového systému.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pupečník asijský1), Rostlinné kapsle
1) Organic agriculture
i
i

obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com