/  

Saloos Brčál 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Kategorie:
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Saloos Brčál 10 ml

Saloos Brčál je esenciální olej určený k inhalaci a provonění vašeho domova. Velice vhodné a doporučované je použití do aromalampy, kdy dlouhodobě přinese do vaší domácnosti vlnu nové energie a pomůže zklidnit a osvěžit tělo i mysl. Vůně brčálu je velice svěží s rostlinnými tóny.

Esenciální oleje Saloos jsou skvělým prostředkem k relaxaci. Olej s vůní brčálu prohloubí chvíle vašeho odpočinku a má uklidňující vliv na psychickou i fyzickou stránku organismu. Zmírňuje známky stresu, chronické únavy či nadměrného duševního vypětí. 

Brčál má výrazný revitalizační potenciál a dodá vašemu domovu příjemnou atmosféru. Pohlcuje nepříjemné pachy a zanechává jen svou čistou aromaterapeutickou esenci, která přináší pocit harmonie a pohody.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz