/    /    /    /  

Herba Medica Bronchal

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Bronchal

Broncha Herba Medica je vynikající preventivní prostředek pro všechny osoby žijící a pracující ve znečištěném prostředí. Je také vhodný pro kuřáky, čistí sliznice dychácích cest, a tím zmírňuje eventualní narušení sliznice při vniknutí infekce do dýchácího traktu.

Tento bylinný preparát je vhodný také při akutních stavech, jako jsou angíny, chřipky či záněty vedlejších dutin nosních. Pozitivně ovlivňuje sliznici dychácich cest také u senné rýmy a dalších alergií, například na pyly.

Obsažené sušené bylinky bazalka, zázvor, heřmánek a lékořice mají silný antibakteriální efekt, který pomáhá jak při akutním onemocnění, tak i lidem s chronickými potížemi. Kombinace účinných látek napomáhá snadnějšímu odkašlávání, snižuje otok sliznice a zabraňuje tvorbě hlenu.

Dávkování: Dospělí užívají 2 tablety třikrát denně, při chronických stavech 1- 2 tablety třikrát denně, ke zlepšení funkce sliznice dýchacího traktu 1 tableta dvakrát denně.

Upozornění: Potravinový doplněk není určen pro děti.

Herba Medica Bronchal

Broncho Herba Medica je vynikajúci preventívny prostriedok pre všetky osoby žijúce a pracujúce v znečistenom prostredí. Je tiež vhodný pre fajčiarov, čistí sliznicu dýchacích ciest a tým zmierňuje eventuálne narušenie sliznice pri vniknutí infekcie do dýchacieho traktu.

Tento bylinný preparát je vhodný aj pri akútnych stavoch, ako angíny, chrípky či zápaly prínosových dutín. Pozitívne ovplyvňuje sliznicu dýchacích ciest tiež u sennej nádchy a ďalších alergií, napríklad na peľ.

Obsiahnuté sušené bylinky bazalka, zázvor, harmanček a sladké drievko majú silný antibakteriálny efekt, ktorý pomáha pri akútnych ochoreniach, ale aj ľuďom s chronickými ťažkosťami. Kombinácia účinných látok napomáha ľahšiemu odkašliavaniu, znižuje opuch sliznice a zabraňuje tvorbe hlienu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bazalka pravá, Zázvor, Heřmánek pravý, Lékořice Lysá, Trnovec kristův, Lněné semínko, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý
i
i

obal: plastový
příznivé účinky: posílení imunity
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz