/    /    /    /    /  

Hanoju Brusinkové pyré 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Kategorie: Ostatní šťávy a sirupy
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Hanoju Brusinkové pyré 500 ml

Brusinkové pyré Hanoju je skvělou prevencí nachlazení, posiluje odolnost celého organismu a je i vhodnou podpůrnou léčbou při onemocnění a zánětech močových cest. Bobule brusinky obsahují jedinečnou kombinaci účinných látek, mezi které patří vitaminy B, C, betakaroten, vitamin K, draslík, hořčík, vápník, železo či jód. Jdou bohaté také na třísloviny, vlákninu či pektin.

Brusinky jsou považovány za jeden z nejsilnějších antioxidantů mezi ovocem, a chrání tak organismus před škodlivými vnějšími vlivy. Zároveň díky vysokému obsahu účinných látek přispívají k celkovému posílení organismu, díky čemuž jsou skvělou prevencí nachlazení. Brusinková šťáva je také osvědčeným prostředkem při infekcích nebo zánětech močových cest či ledvin a napomáhá celkové dezinfekci organismu.

Dávkování: Před použitím protřepejte. 30 ml pyré užívejte 1-2krát denně, dětem podávejte 15- 20 mililitrů. Rozmíchejte v malém množství tekutiny. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 1 měsíce.

Upozornění: Neužívejte, pokud trpíte na vysoký krevní tlak či pokud držíte ledvinovou dietu. Doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Brusinková šťáva
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
příznivé účinky: onemocnění močových cest, posílení imunity

Výrobce

HANOJU Deutschland GMBH
Zum Rennplatz 6
49401 Damme
Německo
tel: +49 5491 84428 0
https://www.hanoju-shop.de