/    /    /    /  

Taoasis Buddha, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
246 Kč
Cena
197
ks
Bez DPH 163 Kč

Taoasis Buddha, Baldini 10 ml

Směs éterických olejů Baldini Buddha vám přinese klid a vyrovnanost. Kombinace citrusových tónů je doplněna o hřejivé santalové dřevo a snadno tak navodí pohodovou atmosféru vhodnou pro odpočinek, relaxaci i meditaci.

Kombinace éterických olejů se sytou vůní kořeněné pryskyřice benzoe, hřejivým santalovým dřevem a květinovou fazolí tonka. Společně tvoří osvěžující kořeněnou lehce exotickou vůni, která přináší klid. Perfektně se tak hodí pro chvilky relaxace a je vhodným společníkem k meditaci.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Buddha, Baldini 10 ml

Zmes éterických olejov Baldini Buddha vám prinesie pokoj a vyrovnanosť. Kombinácia citrusových tónov je doplnená o hrejivé santalové drevo a ľahko tak navodí pohodovú atmosféru vhodnú pre oddych, relax a meditáciu.

Kombinácia éterických olejov so sýtou vôňou korenistej živice benzoe, hrejivým santalovým drevom a kvetinovou fazuľou tonka. Spoločne vytvárajú osviežujúcu korenistú, ľahko exotickú vôňu, ktorá prináša pokoj. Perfektne sa tak hodí pre chvíľky relaxu a je vhodným spoločníkom pri meditácii.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/