/    /    /    /    /    /  

Ayuuri Natural Bylinná henna 150 g

Značka:
Množství: 150 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 500 g / 307 Kč
Kategorie: Přírodní práškové barvy s hennou
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
165
ks
Bez DPH 136 Kč

Ayuuri Natural Bylinná henna 150 g

Bylinná henna Ayuuri Natural v sobě spojuje prášek z lístků henny pro barvu a množství osvědčených bylinek pro zdravé a krásné vlasy. Henna obohacená o 9 bylinek má výrazné pečující a regenerační účinky, vlasy vyživuje, zjemňuje a podporuje jejich růst. Navíc pečuje i o vlasovou pokožku, zklidňuje ji a působí proti lupům.

Bylinná henna vytvoří jedinečný originální odstín a navíc dodá i lesk a objem. Jemně tónuje vlasy, posiluje vlasové vlákno i vlasové kořínky a dodává zdravé odlesky. Henna vlasy nejen obarví, ale také regeneruje, uhlazuje, navrací vlasům zářivý lesk a jemnost. Za tyto účinky je zodpovědná jak samotná indická henna, tak i bylinky, jako je brahmi, amla, shikakai, neem a mnohé další.

Bylinná henna dodá vlasům typicky hennovou červenou barvu, která není pro zbabělce ani pro šedé myšky. S tradiční červenou hennou jednoduše zazáříte. V porovnání s klasickou čistou hennou o vlasy více pečuje, má silnější regenerační a posilující účinky.

Použití: 50-100 gramů henny (dle délky vlasů) rozmíchejte v menším množství vody a nechte 2-3 hodiny odstát. Vzniklou pastu naneste rovnoměrně na vlasy od kořínků ke konečkům. Nechte působit 3-4 hodiny. Poté důkladně vypláchněte čistou vodou.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Lawsonia Inermis, Acacia Cincinna Fruit Powder, Emblica Officinalis Fruit Powder, Hibicus Rosa Sinensis Flower Powder, Aloe Barbadensis Leaf Powder , Bacopa Monniera Leaf Powder, Nardostachys Jatamansi Rhizome Extract, Ocimum Sanctum Leaf Powder, Azardirachta Indica Leaf Extract, Eclipta Prostrata Leaf Powder
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Ayuuri natural
Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road
NW10 9ST Willesden, London
Velká Británie
tel: 02084590909
www.ayuuri.co.uk