/    /    /    /    /    /  

Numi Bylinný čaj Chamomile Lemon

Značka:
Množství: 18 ks, 30,6 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 100 ks, 170 g / 641 Kč 1 ks, 1,7 g / 8 Kč
Kategorie: Bylinné čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE, USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
119
ks
Bez DPH 103 Kč

Numi Bylinný čaj Chamomile Lemon

Bylinný čaj Numi Chamomile Lemon přináší jemnou sladkou chuť heřmánku doplněnou o lehce pikantní citronovou myrtu, která dodává nápoji šmrnc. Květy egyptského heřmánku mají uklidňující chuť i vůni, harmonizují rozbouřenou mysl, navozují pohodovou náladu a pomohou vám ke klidnému spánku.

Porcovaný bylinný čaj v sobě spojuje lehký přirozeně sladký egyptský heřmánek a aromatické lístky citronové myrty, která fádní chuť bylinek oživí. Čaj vás svou jemnou chutí s podtóny citrusových plodů uklidní a pomůže vám relaxovat. Také má pozitivní vliv na zažívání, mírní bolest žaludku i nechutenství a podporuje chuť k jídlu.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 100 °C a necháme louhovat 2 - 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Numi Bylinný čaj Chamomile Lemon

Bylinný čaj Numi Chamomile Lemon prináša jemnú sladkú chuť harmančeka doplnenú o jemne pikantnú citrónovú myrtu, ktorá nápoju dodáva šmrnc. Kvety egyptského harmančeka majú upokojujúcu chuť a vôňu, harmonizujú rozbúrenú myseľ, navodzujú pohodovú náladu a pomôžu vám k pokojnému spánku.

Porciovaný bylinný čaj v sebe spája ľahký, prirodzene sladký egyptský harmanček a aromatické lístky citrónovej myrty, ktorá chuť harmančeka oživí. Čaj vás svojou jemnou chuťou s podtónmi citrusových plodov upokojí a pomôže vám relaxovať. Takisto má pozitívny vplyv na zažívanie, mierni bolesť žalúdka aj nechutenstvo a podporuje prirodzenú chuť do jedla.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Heřmánek květ, Myrta citronová
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com