/    /    /    /    /    /  

Numi Bylinný čaj Moroccan Mint

Značka:
Množství: 18 ks, 39,6 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 100 ks, 220 g / 641 Kč 1 ks, 2,2 g / 8 Kč
Kategorie: Bylinné čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE, USDA ORGANIC
Hodnocení:
4,5/5 2 hlasy
Cena
119
ks
Bez DPH 103 Kč

Numi Bylinný čaj Moroccan Mint

Bylinný čaj Numi Moroccan Mint přináší osvěžující přirozeně nasládlou chuť marocké máty. Aromatický voňavý čaj má peprmintovou chuť s lehkými sladkými dozvuky. Máta vás nejenom osvěží a povzbudí, ale také působí pozitivně na zažívání, mírní bolesti hlavy a navozuje celkovou pohodu.

Porcovaný čaj z marocké máty má příjemnou osvěžující chuť peprmintu, narozdíl od klasické máty je však mnohem jemnější a sladší. Bylinný čaj si tak můžete dopřát jen tak, bez nutnosti přidávat cukr. Marocká máta je nejenom chutná, ale také zdraví prospěšná, harmonizuje zažívání a mírní nevolnost, podporuje chuť k jídlu a pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy i migrénách.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 2 - 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Tip: Čaj je skvělý pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Numi Bylinný čaj Moroccan Mint

Bylinný čaj Numi Moroccan Mint prináša osviežujúcu, prirodzene sladkastú chuť marockej mäty. Aromatický voňavý čaj má pepermintovú chuť s ľahkými sladkými dozvukmi. Mäta vás nielen osvieži a povzbudí, ale takisto pozítivne pôsobí na zažívanie, mierni bolesť hlavy a navodzuje celkovú pohodu.

Porciovaný čaj z marockej mäty má príjemnú osviežujúcu chuť pepermintu, na rozdiel od klasickej mäty je však omnoho jemnejší a sladší. Bylinný čaj si tak môžete dopriať len tak, bez nutnosti pridávať cukor. Marocká mäta je nielen chutná, ale zároveň zdraviu prospešná, harmonizuje zažívanie a mierni nevoľnosť, podporuje chuť do jedla a pomáha pri vytrvalých bolestiach hlavy a migrénach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Máta marocká
i
i

obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com