/    /    /    /    /  

Numi Bylinný čaj Moroccan Mint

Značka:
Množství: 1 ks, 2,2 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 18 ks, 39,6 g / 119 Kč 100 ks, 220 g / 641 Kč
Kategorie: Bylinné čaje, Vzorky čajů, BIO čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE, USDA ORGANIC
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Před
slevou
8 Kč
Cena
6
ks
Bez DPH 5 Kč
8 bodů ks

Numi Bylinný čaj Moroccan Mint

Bylinný čaj Numi Moroccan Mint přináší osvěžující přirozeně nasládlou chuť marocké máty. Aromatický voňavý čaj má peprmintovou chuť s lehkými sladkými dozvuky. Máta vás nejenom osvěží a povzbudí, ale také působí pozitivně na zažívání, mírní bolesti hlavy a navozuje celkovou pohodu.

Porcovaný čaj z marocké máty má příjemnou osvěžující chuť peprmintu, narozdíl od klasické máty je však mnohem jemnější a sladší. Bylinný čaj si tak můžete dopřát jen tak, bez nutnosti přidávat cukr. Marocká máta je nejenom chutná, ale také zdraví prospěšná, harmonizuje zažívání a mírní nevolnost, podporuje chuť k jídlu a pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy i migrénách.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené horké vody a necháme louhovat 2 - 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Tip: Čaj je skvělý pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Bylinný čaj Moroccan Mint je součástí balení:

Numi Bylinný čaj Moroccan Mint

Bylinný čaj Numi Moroccan Mint prináša osviežujúcu, prirodzene sladkastú chuť marockej mäty. Aromatický voňavý čaj má pepermintovú chuť s ľahkými sladkými dozvukmi. Mäta vás nielen osvieži a povzbudí, ale takisto pozítivne pôsobí na zažívanie, mierni bolesť hlavy a navodzuje celkovú pohodu.

Porciovaný čaj z marockej mäty má príjemnú osviežujúcu chuť pepermintu, na rozdiel od klasickej mäty je však omnoho jemnejší a sladší. Bylinný čaj si tak môžete dopriať len tak, bez nutnosti pridávať cukor. Marocká mäta je nielen chutná, ale zároveň zdraviu prospešná, harmonizuje zažívanie a mierni nevoľnosť, podporuje chuť do jedla a pomáha pri vytrvalých bolestiach hlavy a migrénach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Máta marocká
i
i

obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com