/    /    /    /  

Siddhalepa Bylinný olej při nachlazení a bolestech 7 ml

Značka:
Množství: 7 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Dýchání, Klouby a svaly, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
108
ks
Bez DPH 89 Kč

Siddhalepa Bylinný olej při nachlazení a bolestech 7 ml

Ájurvédský bylinný olej Siddhalepa je vynikajícím pomocníkem při bolestech hlavy, zubů, svalů i kloubů a také proti příznakům nachlazení. Obsažené byliny jsou pečlivě vybrány podle tradičních indických receptur. Díky malému balení jej můžete mít stále při sobě. Praktický roll-on usnadňuje aplikaci.

Eukalyptový olej má antiseptické účinky, pomáhá uvolňovat ucpané nosní dutiny, přispívá k rychlejšímu hojení drobných ran, zmírňuje svědění a pálení po štípnutí hmyzem a účinně také dokáže hmyz odpuzovat. Působí blahodárně i při psychickém vyčerpání a bolestech hlavy při zablokované páteři nebo ze stresu.

Olej z citronové trávy aromaterapeuticky působí na přetíženou mysl a pomáhá přirozeně zlepšovat náladu. Skořicový olej navozuje pocit pohody a harmonie. Prohřívá a prokrvuje tělo. Je také silným stimulujícím prostředkem a dodává energii i při silné únavě.

Použití: Naneste malé množství oleje na kůži v oblasti v oblasti postiženého místa a vmasírujte.

Upozornění: Nepoužívejte na přecitlivělou a popálenou kůži a na oční víčka a sliznici. Není vhodný pro děti do 3 let. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Siddhalepa Bylinný olej při nachlazení a bolestech 7 ml

Ajurvédsky bylinný olej Siddhalepa je vynikajúcim pomocníkom pri bolestiach hlavy, zubov, svalov aj kĺbov a tiež proti príznakom prechladnutia. Obsiahnuté byliny sú starostlivo vybrané podľa tradičných indických receptúr. Vďaka malému baleniu ho môžete mať stále pri sebe. Praktický roll-on uľahčuje aplikáciu.

Eukalyptový olej má antiseptické účinky, pomáha uvoľňovať upchané nosné dutiny, prispieva k rýchlejšiemu hojeniu drobných rán, zmierňuje svrbenie a pálenie po uštipnutí hmyzom a účinne tiež dokáže hmyz odpudzovať. Pôsobí blahodarne aj pri psychickom vyčerpaní a bolestiach hlavy, pri zablokovanej chrbtici alebo zo stresu.

Olej z citrónovej trávy aromaterapeuticky pôsobí na preťaženú myseľ a pomáha prirodzene zlepšovať náladu. Škoricový olej navodzuje pocit pohody a harmónie. Prehrieva a prekrvuje telo. Je tiež silným stimulujúcim prostriedkom a dodáva energiu aj pri silnej únave.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Eucalyptus Globulus Oil, Cymbopogon Nardus Oil, Cinnamomum Zeylenicum Oil, Pinus Species Oil, Mentha Arvensis, Cinnamomum Camphora
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnější

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com