/    /    /    /  

Superionherbs Čaga sibiřská, kapsle 90 ks

Značka:
Množství: 90 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
930
ks
Bez DPH 809 Kč

Superionherbs Čaga sibiřská, kapsle 90 ks

Čaga sibiřská Superionherbs je potravinovým doplňkem oblíbeným obzvláště v tradiční ruské medicíně. Přisuzují se jí protizánětlivé a analgetické účinky, posiluje imunitu organismu a odolnost vůči civilizačním chorobám. Mimo jiné je čaga vhodná pro diabetiky, neboť harmonizuje hladinu cukru v krvi, i pro osoby se zvýšeným špatným cholesterolem.

Čaga je dřevokazná houba vyskytující se převážně na listnatých stromech severní Evropy a Ruska. Pro své kapsle sbírá Superionherbs čagu pouze z kmenů břízy, podle tradiční ruské medicíny totiž tento druh obsahuje nejvyšší podíl prospěšných látek. Vědecké výzkumy ukazují, že čaga obsahuje více než 200 bioaktivních látek, mezi nejvýznamější patří polysacharidy, polyfenoly a dále také melanin.

Při pravidelném užívání zvyšuje čaga odolnost imunitního systému vůči virovým onemocněním i civilizačním chorobám jako je vysoký krevní tlak, stres a psychické problémy. Zlepšuje paměť a posiluje nervy během psychicky i fyzicky náročných situací. Čaga působí blahodárně i na trávicí systém, podporuje zdraví žaludku i střev, posiluje činnost ledvin a chrání játra. Podle mnohých vědců je čaga dokonce považována za nejsilnější přírodní lék proti rakovině.

Čaga je vhodná pro všechny, kdo potřebují posílit imunitu, zlepšit trávení či eliminovat zánetlivé procesy uvnitř těla. Pravidelné užívání čagy vám také pomůže zlepšit paměť, zmírnit dopady stresu a snadněji se přizpůsobit novým podnětům.

Taje ruského léčitelství

Čaga sibiřská je přípravek, který podpoří váš zdravý životní styl a má velice zajímavé účinky ne celý organismus. Jedná se o houbu, která roste právě v nehostinné sibiřské přírodě a je již po staletí velmi uznávaná v tradiční ruské medicíně, kde se využívá při mnoha obtížích. Díky formě kapslí tak získáte to nejlepší z této houby, avšak v praktickém dávkování.

Silná imunita

Čaga sibiřská má významný vliv na celkovou obranyschopnost organismu. Dokáže účinně ochránit před nepříznivými vnějšími vlivy či infekčními onemocněními a posílit tělo pro dlouhodobou prevenci. Zvyšuje odolnost organismu, a je proto velice vhodné ji užívat například v obdobích zvýšeného výskytu respiračních onemocnění, rýmy a chřipek.

Protizánětlivý účinek

Výtažek z čagy sibiřské zároveň působí protizánětlivě a pomáhá zmírnit otoky, zarudnutí a další příznaky zánětu v těle. Zároveň má také analgetický efekt a účinkuje proti širokému spektru bolestí různých částí těla a má vliv i na bolesti, které jsou chronické či trvají dlouhou dobu, jako jsou například bolesti kloubů, zad, hlavy či různých orgánových systémů.

Na nervy i trávení

Hamonizující účinek kapslí z čagy sibiřské oceníte také v případě, že vás trápí trávicí obtíže. Čaga podporuje správnou funkci trávicího traktu, podporuje zdravou peristaltiku a ulevuje při bolestech žaludku, pálení žáhy, nedostatečné produkci žluči či zácpách. Má zklidňující vliv také na nervový systém, zmírňuje příznaky stresu a zlepšuje paměť.

Dávkování: Užívejte 1- 2 tablety denně, nejlépe ráno na lačno. Zapijte dostatečným množstvím vlažné vody.

Upozornění: Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Pharmacopea Ltd., London
Pharmacopea s.r.o., Rybná 716
110 00 Praha 1
Česká republika
www.superionherbs.cz