/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Čaj citronová tráva, zázvor a citrusy

Značka:
Množství: 20 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Čaj citronová tráva, zázvor a citrusy

Bylinný čaj s osvěžující chutí citrusů English Tea Shop spojuje osvědčenou kombinaci citrusových plodů a lehce štiplavého zázvoru. Čaj osvěží a povzbudí mysl i tělo svěží nasládlou chutí citrusů a ostřejšího zázvoru, aniž by obsahoval tein. A díky praktickým čajovým sáčkům si toto osvěžení můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv během dne.

Výrazná svěží citronová tráva v kombinaci s pomerančovou kůrou vytváří jedinečnou nasládlou chuť, která je doplněna o lehce pikantní štiplavý zázvor. Tato kombinace bylinek a koření je nejen velice chutná, ale také zdraví prospěšná. Citronová tráva i kořen zázvoru obsahují množství silic a antioxidantů, které podporují zdraví celého organismu a pomáhají se lépe vyrovnat s virózami i vytrvalými bolestmi hlavy.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 2 - 3 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 2 - 3 minuty. Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Čaj citronová tráva, zázvor a citrusy je součástí balení:

English Tea Shop Čaj citronová tráva, zázvor a citrusy

Bylinný čaj s osviežujúcou chuťou citrusov English Tea Shop spája osvedčenú kombináciu citrusových plodov a ľahko štipľavého zázvoru. Čaj osvieži a povzbudí myseľ aj telo sviežou sladkastou chuťou citrusov a ostrejšieho zázvoru bez toho, aby obsahoval teín. A vďaka praktickým čajovým sáčkom si toto osvieženie môžete dopriať kedykoľvek a kdekoľvek počas dňa.

Výrazná svieža citrónová tráva v kombinácii s pomarančovou kôrou vytvára jedinečnú sladkastú chuť, ktorá je doplnená o jemne pikantný štipľavý zázvor. Táto kombinácia byliniek a korenia je nielen veľmi chutná, ale aj zdraviu prospešná. Citrónová tráva i koreň zázvoru obsahujú množstvo silíc a antioxidantov, ktoré podporujú zdravie celého organizmu a pomáhajú sa lepšie vyrovnať s virózami aj vytrvalými bolesťami hlavy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Citronová tráva, Pomerančová kůra, Zázvor, Přírodní příchuť pomeranče, Přírodní příchuť mandarinky
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz