/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Čaj heřmánek

Značka:
Množství: 20 ks, 20 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Čaj heřmánek

Heřmánkový čaj English Tea Shop má nejenom příjemnou chuť a uklidňující vůni, ale také pozitivně působí na zdraví celého organismu. Lehká bylinná osvěžující chuť heřmánku uklidní tělo i mysl a navodí pohodovou atmosféru. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete tento relax dopřát kdykoliv a kdekoliv během dne.

Heřmánek má jemnou kořeněnou vůni i chuť, která uklidní, příjemně naladí a zároveň má velice pozitivní účinky na celé tělo. Působí protizánětlivě, zklidňuje podrážděný žaludek, působí proti nechutenství a napomáhá hojení a regeneraci pokožky po zraněních či operacích. Heřmánek je také vhodným pomocníkem po dlouhém dni, kdy uklidní a zmírní negativní účinky stresu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 2 - 3 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Čaj heřmánek je součástí balení:

English Tea Shop Čaj heřmánek

Harmančekový čaj English Tea Shop nielen príjemnú chuť a upokojujúcu vôňu, ale aj pozitívne pôsobí na zdravie celého organizmu. Ľahká bylinná osviežujúca chuť harmančeka upokojí telo aj myseľ a navodí pohodovú atmosféru. Vďaka praktickým čajovým sáčkom si môžete tento relax dopriať kedykoľvek a kdekoľvek počas dňa.

Harmanček jemnú korenistú vôňu i chuť, ktorá upokojí, príjemne naladí a zároveň má veľmi pozitívne účinky na celé telo. Pôsobí protizápalovo, upokojuje podráždený žalúdok, pôsobí proti nechutenstvu a napomáha hojeniu a regenerácii pokožky po zraneniach či operáciách. Harmanček je tiež vhodným pomocníkom po dlhom dni, kedy upokojí a zmierni negatívne účinky stresu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Heřmánek květ
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz