/    /    /    /    /    /  

Čaj jerlínový na hubnutí a zácpu

Značka:
Množství: 30 ks, 45 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
173
ks
Bez DPH 150 Kč

Čaj jerlínový na hubnutí a zácpu

Jerlínový čaj je ideálním prostředkem pro pročištění a harmonizaci organismu. Funguje jako prevence zácpy a napomáhá redukci váhy, takže se skvěle hodí jako podpůrný doplněk při redukčních dietách. Pití odvaru, jenž obsahuje plody jerlínu japonského a jujuby čínské má na dálném východě staletou tradici.

Jerlínový čaj je velmi oblíben zejména pro vynikající schopnost pročistit organismus a odvádět tzv. přebytečné stagnace, které se projevují především u stavů vyvolaných nepřiměřenou konzumací či kombinací jídel. Podle učení tradiční čínské medicíny tyto stagnace brání volnému toku životní energie. Důsledkem je slábnoucí schopnost regenerace a správné látkové výměny v lidském těle. Na jedné straně tak vzniká stav nadbytku a akumulace (hromadění tuků, tvorba žlučových či močových kamenů, zadržování toxinů v těle, zácpa) a na druhé pak nedostatku a hladu po energii (poruchy prokrvení, nevýkonnost, únava).

Použití: Jeden sáček zalijte 200 ml vařící vody a nechte 5 - 10 minut louhovat.

Dávkování: 1 šálek čaje 2x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Neužívejte dlouhodobě. Není určeno pro děti a těhotné ženy.

Čaj jerlínový na hubnutí a zácpu

Jerlínový čaj je ideálnym prostriedkom pre prečistenie a harmonizáciu organizmu. Funguje ako prevencia zápchy a napomáha redukcii váhy, takže sa skvele hodí ako podporný doplnok pri redukčných diétach. Pitie odvaru, ktorý obsahuje plody Jerlín japonský a Jujuba čínska, má na ďalekom východe stáročnú tradíciu.

Jerlínový čaj je veľmi obľúbený najmä pre vynikajúcu schopnosť prečistiť organizmus a odvádzať tzv. prebytočné stagnácie, ktoré sa prejavujú predovšetkým u stavov vyvolaných neprimeranou konzumáciou či kombináciou jedál. Podľa učenia tradičnej čínskej medicíny tieto stagnácie bránia voľnému toku životnej energie. Dôsledkom je slabnúca schopnosť regenerácie a správnej látkovej výmeny v ľudskom tele. Na jednej strane tak vzniká stav nadbytku a akumulácie (hromadenie tukov, tvorba žlčových či močových kameňov, zadržiavanie toxínov v tele, zápcha) a na druhej potom nedostatok a hlad po energii (poruchy prekrvenia, nevýkonnosť, únava).

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Jaké máte zkušenosti s Jerlínovým čajem na chronickou zácpu?

Máte zkušenosti s jerlínovým čajem jako lékem na chronickou zácpu? Jak dlouho jej mám užívat a mám během kúry ...

Jerlínový čaj, mladý ječmen a Aloe při chronické zácpě

Prosím o radu v jakou denní dobu a jak užívat mladý ječmen, šťávu z Aloe vera a jerlínový čaj když trpím ...

Vlastnosti

Složení: Jerlín japonský (90 %) , Jujuba čínská (10 %)
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní