/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Čaj máta

Značka:
Množství: 20 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje
Certifikáty: FAIR TRADE, ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Čaj máta

Mátový čaj English Tea Shop má skvělé osvěžující účinky na celý organismus, napomáhá od bolestí hlavy i žaludečních nevolností. Máta obsahuje množství silic, tříslovin a dalších látek, které působí protizánetlivě, antispazmaticky a zmírňují bolest. Kromě těchto blahodárných účinků má čaj výbornou osvěžující chuť, kterou oceníte nejenom v létě. Navíc díky praktickým čajovým sáčkům si můžete toto osvěžení dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Máta má příjemnou osvěžující chuť díky obsahu mentolu a menthonu. Ty organismus povzbudí a zároveň působí pozitivně na trávicí ústrojí, mírní nechutenství a zvyšují chuť k jídlu. Také pomáhají při bolestech hlavy, vytrvalých migrénách i nachlazení. Mátový čaj zmírňuje křeče a také působí proti nespavosti.

Jemnou mentolovou chuť máty si můžete dopřát nejenom při zdravotních potížích, ale také každý den. Obzvlášť v horkém letním počasí vás máta povzbudí a vzpruží.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte 2-3 minuty louhovat. Poté můžete dochutit třtinovým cukrem či medem.

Tip: Mátový čaj je výborným nápojem po těžkém vydatném jídle.

English Tea Shop Čaj máta

Mätový čaj English Tea Shop má skvelé osviežujúce účinky na celý organizmus, napomáha od bolestí hlavy i žalúdočných nevoľností. Mäta obsahuje množstvo silíc, trieslovín a ďalších látok, ktoré pôsobia protizápalovo, spazmolyticky a zmierňujú bolesť. Okrem týchto blahodarných účinkov čaj výbornú osviežujúcu chuť, ktorú oceníte nielen v lete. Navyše vďaka praktickým čajovým sáčkom si môžete toto osvieženie dopriať kedykoľvek a kdekoľvek.

Mäta príjemnú osviežujúcu chuť vďaka obsahu mentolu a menthonu. Tie organizmus povzbudia a zároveň pôsobia pozitívne na tráviace ústrojenstvo, miernia nechutenstvo a zvyšujú chuť do jedla. Tiež pomáhajú pri bolestiach hlavy, vytrvalých migrénach aj nachladnutí. Mätový čaj zmierňuje kŕče a tiež pôsobí proti nespavosti.

Jemnú mentolovú chuť mäty si môžete dopriať nielen pri zdravotných problémoch, ale aj každý deň. Obzvlášť v horúcom letnom počasí vás mäta povzbudí a vzpruží.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Máta
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz