/    /    /    /    /    /  

Weleda Čaj pro kojící ženy

Značka:
Množství: 20 sáčků, 40 g
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Bylinné čaje, Doplňky na podporu kojení
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
129
ks
Bez DPH 112 Kč

Weleda Čaj pro kojící ženy

Čaj pro kojící ženy Weleda podporuje laktaci a zvyšuje kvalitu mateřského mléka. Obsahuje směs certifikovaných ekologicky pěstovaných rostlin ve 100% bio kvalitě, nezatěžuje tak organismus matky ani dítěte. Naopak blahodárné účinné látky přecházejí do mateřského mléka a skrz něj působí příznivě i na samotného kojence. Pro podporu včasného spuštění tvorby mléka lze začít pít čaj již ke konci těhotenství.

Pískavice řecké seno a listy sporýše lékařského pomáhají nastartovat produkci mléka, přirozeně navyšují jeho množství a pomáhají se vyrovnat s obdobím růstových spurtů, kdy dítě vyžaduje větší množství mateřského mléka. Semínka anýzu, fenyklu a kmínu upravují zažívání, zmírňují nadýmání a různé bolestivé břišní koliky, na které jsou novorozenci obzvláště náchylní. Mohou tímto bolestivým, neklidným a plačtivým obdobím trpět až několik dní v kuse.

Pro maminky

Čaj pro kojící ženy Weleda je ideální pro všechny maminky. Obsahuje množství bylinných výtažků, které podporují kojení, jež je velmi zdravé jak pro maminku, tak děťátko. Tento chutný bylinný čaj můžete pít teplý i studený a ochutit si ho citronem či cukrem. Účinné látky z čaje přecházejí do mateřského mléka, a tím mají příznivý vliv i na zdraví miminka.

Podpora kojení

Tento čaj podporuje laktaci a je vhodné jej začít pít již v těhotenství a podpořit tak přirozené procesy ve vašem těle. Hodí se také při potížích s kojením a podporuje tvorbu mateřského mléka, které obsahuje ideální poměr živin pro vaše miminko. Čaj harmonizuje metabolismus ve vašem těle a pomáhá díky vyvážené směsi přírodních výtažků spustit kojení včas.

Směs bylinek

Tento čaj obsahuje pouze čisté bylinky, je zcela bez přidaných syntetických látek, ochucovadel či konzervantů. Díky tomu neohrožuje ani citlivý dětský organismus a nezanáší jej. Listy sporýše lékařského a pískavice řecké seno stimulují tvorbu mléka nejen na bazální hladinu, ale i ve chvílích zrychleného růstu děťátka, kdy je potřeba mléka vyšší. Semena fenyklu a kmínu pak působí proti nadýmání a podporují zdravé trávení.

Příprava: Zalijte sáček čaje 200 ml vařící vody a nechejte pět minut louhovat. Doporučujeme pít tři šálky denně.

Weleda Čaj pro kojící ženy

Čaj pre dojčiace ženy Weleda podporuje laktáciu a zvyšuje kvalitu materského mlieka. Obsahuje zmes certifikovaných ekologicky pestovaných rastlín v 100% bio kvalite, nezaťažuje tak organizmus matky ani dieťaťa. Naopak, blahodarné účinné látky prechádzajú do materského mlieka a prostredníctvom neho pôsobia priaznivo aj na samotné dojča. Pre podporu včasného spustenia tvorby mlieka možno začať piť čaj už ku koncu tehotenstva.

Senovka grécka a listy železníka lekárskeho pomáhajú naštartovať produkciu mlieka, prirodzene navyšujú jeho množstvo a pomáhajú vyrovnať sa s obdobím rastových špurtov, kedy dieťa vyžaduje väčšie množstvo materského mlieka. Semienka anízu, feniklu a rasce upravujú zažívanie, zmierňujú nafukovanie a rôzne bolestivé brušné koliky, na ktoré sú novorodenci obzvlášť náchylní. Môžu týmto bolestivým, nepokojným a plačlivým obdobím trpieť až niekoľko dní vkuse.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pískavice řecké seno1), Semena anýzu1), Semena fenyklu1), Semena kmínu1), Listy sporýše lékařského1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz