/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Čaj šípek a malina 20 ks

Značka:
Množství: 20 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bylinné čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Čaj šípek a malina 20 ks

Porcovaný ovocný čaj šípek a malina English Tea Shop osvěží jemnou chutí letního ovoce. Spojení malin, jablka, černého rybízu a granátového jablka vytváří jedinečnou lehce nasládlou ovocnou chuť, kterou si oblíbí nejenom děti.

Přirozeně sladký ovocný čaj kombinuje šťavnaté voňavé maliny se sladkými jablky, černým rybízem a mírně nahořklým granátovým jablkem. Lehká ovocná chuť vás potěší nejenom při dlouhých podzimních a zimních večerech, ale také během teplých letních dní. Z ovocného čaje si totiž můžete připravit jak horký nápoj, tak skvělý osvěžující ledový čaj.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3 - 4 minuty. Poté podle chuti oslaďte.

Tip: Ovocný čaj je vhodný pro přípravu horkého i studeného nápoje. Stačí čaj vychladit a přidat čerstvé či kompotované ovoce.

Upozornění: Nekonzumujte při přecitlivělosti či alergii na ibišek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ibišek, Šípek, Kousky jablek, Lékořice, Pražená čekanka, Koncentrát z granátového jablka, Koncentrát z malin, Koncentrát z černého rybízu, Příchuť malin, Příchuť černého rybízu, Příchuť granátového jablka
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz