/    /    /    /    /    /  

Organic India Čaj Tulsi Brahmi, sypaný 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 50 g / 118 Kč
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Tulsi čaje
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
199
ks
Bez DPH 173 Kč

Organic India Čaj Tulsi Brahmi, sypaný 100 g

Sypaný bylinný čaj Organic India Tulsi Brahmi přirozenou cestou povzbuzuje organismus a zvyšuje jeho vitalitu i bez potřeby kofeinu. Obsažené bylinky totiž přírodní cestou organismus posilují a navozují fyzickou pohodu. Kromě toho čaj i podporuje zdraví celého organismu a harmonizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Bylinný čaj z tulsi a brahmi, nebo-li bazalky posvátné a pupečníku asijského, osvěžuje organismus díky lístkům a květům bazalky posvátné. Obzvlášť bazalka je bohatá na množství antioxidantů, které celé tělo povzbuzují, dodávají novou energii a současně chrání organismus před známkami předčasného stárnutí, zatímco pupečník organismus regeneruje a posiluje.

Pravidelná konzumace čaje pomáhá udržet psychické i duševní zdraví, regeneruje síly a pozitivně ovlivňuje paměť. Působí proti strachu i úzkosti, pomáhá lépe zvládat mentální stres. Obsažené antioxidanty také posilují imunitní systém a chrání tělo před negativními dopady stresu.

Použití: 1 čajovou lžičku bylinné směsi přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3 - 4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India Čaj Tulsi Brahmi, sypaný 100 g

Sypaný bylinný čaj Organic India Tulsi Brahmi prirodzenou cestou povzbudzuje organizmus a zvyšuje jeho vitalitu aj bez potreby kofeínu. Obsiahnuté bylinky totiž prírodnou cestou organizmus posilňujú a navodzujú fyzickú pohodu. Okrem toho čaj aj podporuje zdravie celého organizmu a harmonizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Bylinný čaj z tulsi a brahmi, alebo aj bazalky posvätnej a pupočníka ázijského, osviežuje organizmus vďaka lístkom a kvetom bazalky posvätnej. Obzvlášť bazalka je bohatá na množstvo antioxidantov, ktoré celé telo povzbudzujú, dodávajú novú energiu a súčasne chránia organizmus pred známkami predčasného starnutia, zatiaľ čo pupočník organizmus regeneruje a posilňuje.

Pravidelná konzumácia čaju pomáha udržať psychické i duševné zdravie, regeneruje sily a pozitívne ovplyvňuje pamäť. Pôsobí proti strachu i úzkosti, pomáha lepšie zvládať mentálny stres. Obsiahnuté antioxidanty tiež posilňujú imunitný systém a chránia telo pred negatívnymi vplyvmi stresu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pupečník asijský1), Krišna Tulsi (Ocinum sanctum)1), Vana Tulsi (Ocinum basilicum)1), Rama Tulsi (Ocimum Sanctum)1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: sypká
obal: kovový
potraviny: s příchutí
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com