/    /    /    /    /    /  

Organic India Čaj Tulsi Ginger, porcovaný

Značka:
Množství: 25 ks, 43,5 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Tulsi čaje
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
118
ks
Bez DPH 103 Kč

Organic India Čaj Tulsi Ginger, porcovaný

Kořeněný bylinný čaj Organic India Tulsi Ginger tonizuje tělo i mysl díky obsahu povzbuzující bazalky posvátné a zázvoru. Tato kombinace posiluje vitalitu celého organismu přirozenou cestou a navíc bez potřeby kofeinu. Bylinky navozují fyzickou pohodu, současně podporují trávení a udržují celý zažívací trakt v dobré kondici.

Bylinný čaj má skvělé povzbuzující účinky, dodává organismu energii a vitalitu a zároveň báječně chutná. Spojení tulsi, nebo-li bazalky posvátné, a zázvoru má příjemnou štiplavou kořeněnou chuť. Bazalka je bohatá na množství antioxidantů, které tělo posilují, činí jej odolnější vůči stresu i psychické zátěži.

Kořen zázvoru podporuje správné zdravé trávení i zdraví zažívacího traktu, také mírní ranní nevolnost i nutkání ke zvracení, eliminuje pálení žáhy. Konzumace bylinného čaje přináší nejenom příjemný chuťový zážitek, ale také zdravotní benefity pro celý organismus, který posiluje a chrání před negativními dopady stresu.

Příprava: Čajový sáček přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3 - 4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India Čaj Tulsi Ginger, porcovaný

Korenený bylinný čaj Organic India Tulsi Ginger tonizuje telo aj myseľ vďaka obsahu povzbudzujúcej bazalky posvätnej a zázvoru. Táto kombinácia posilňuje vitalitu celého organizmu prirodzenou cestou a navyše bez potreby kofeínu. Bylinky navodzujú fyzickú pohodu, súčasne podporujú trávenie a udržujú celý zažívací trakt v dobrej kondícii.

Bylinný čaj má skvelé povzbudzujúce účinky, dodáva organizmu energiu a vitalitu a zároveň báječne chutí. Spojenie tulsi, alebo aj bazalky posvätnej, a zázvoru príjemnú štipľavú korenistú chuť. Bazalka je bohatá na množstvo antioxidantov, ktoré telo posilňujú, robia ho odolnejšie voči stresu a psychickej záťaži.

Koreň zázvoru podporuje správne zdravé trávenie i zdravie zažívacieho traktu, tiež mierni rannú nevoľnosť aj nutkanie na zvracanie, eliminuje pálenie záhy. Konzumácia bylinného čaju prináša nielen príjemný chuťový zážitok, ale aj zdravotné benefity pre celý organizmus, ktorý posilňuje a chráni pred negatívnymi vplyvmi stresu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zázvor1) (40 %) , Krišna Tulsi (Ocinum sanctum)1), Vana Tulsi (Ocinum basilicum)1), Rama Tulsi (Ocimum Sanctum)1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com