/    /    /    /    /    /  

Organic India Čaj Tulsi Green, porcovaný

Značka:
Množství: 25 ks, 43,5 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Tulsi čaje
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
118
ks
Bez DPH 103 Kč

Organic India Čaj Tulsi Green, porcovaný

Čajová směs Organic India Tulsi Green přináší jedinečné spojení klasického zeleného čaje a bazalky posvátné. Obě dvě bylinky jsou bohaté na množství antioxidantů, které organismus nejenom povzbuzují, ale také chrání před negativními dopady stresu i před známkami předčasného stárnutí.

Bylinný čaj je nejenom zdraví prospěšný, ale také velice chutný. Spojení tulsi, nebo-li bazalky posvátné, a zeleného čaje má jemnou kořeněno-citrusovou chuť i vůni. Obě bylinky obsahují množství antioxidantů, které celé tělo i mysl tonizují, dodávají novou energii a vitalitu. Současně činí organismus odolnější vůči stresu a náročným zátěžovým situacím.

Vysoký obsah antioxidantů také přispívá ke správnému metabolismu tuků, a harmonizuje tak hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Čaj je tak nejenom chutným nápojem a příjemným osvěžením, ale také povzbuzuje organismus a podporuje jeho fyzickou pohodu.

Příprava: Čajový sáček přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3 - 4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India Čaj Tulsi Green, porcovaný

Čajová zmes Organic India Tulsi Green prináša jedinečné spojenie klasického zeleného čaju a bazalky posvätnej. Obidve bylinky sú bohaté na množstvo antioxidantov, ktoré organizmus nielen povzbudzujú, ale tiež chránia pred negatívnymi vplyvmi stresu aj pred známkami predčasného starnutia.

Bylinný čaj je nielen zdraviu prospešný, ale aj veľmi chutný. Spojenie tulsi, alebo aj bazalky posvätnej, a zeleného čaju má jemnú koreneno-citrusovú chuť i vôňu. Obe bylinky obsahujú množstvo antioxidantov, ktoré celé telo aj myseľ tonizujú, dodávajú novú energiu a vitalitu. Súčasne robia organizmus odolnejší voči stresu a náročným záťažovým situáciám.

Vysoký obsah antioxidantov tiež prispieva k správnemu metabolizmu tukov, a harmonizuje tak hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Čaj je tak nielen chutným nápojom a príjemným osviežením, ale tiež povzbudzuje organizmus a podporuje jeho fyzickú pohodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bazalka posvátná1) (43 %) , Bazalka pravá1) (22 %) , Zelený čaj1) (35 %)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com