/    /    /    /    /    /  

Organic India Čaj Tulsi Honey Chamomile, sypaný 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Tulsi čaje
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
220
ks
Bez DPH 191 Kč

Organic India Čaj Tulsi Honey Chamomile, sypaný 100 g

Bylinný sypaný čaj Organic India Tulsi Honey Chamomile přináší osvěžení a zároveň zdravotní benefity díky kombinaci osvědčených bylinek a koření. Spojení heřmánku a bazalky pomáhá udržet fyzické i psychické zdraví a posiluje tělo vůči negativním dopadům stresu. Kromě toho má čaj příznivé účinky na dýchací cesty a pomáhá při nachlazení.

Uklidňující chuť heřmánku a medu doplněna o lístky bazalky posvátné harmonizuje tělo i mysl, pomáhá lépe se vyrovnat s vyčerpáním i stresem a současně navozuje příjemný pocit únavy a podporuje zdravý klidný spánek. Kromě toho je bazalka silným přírodním antioxidantem, povzbuzuje celý organismus, zvyšuje jeho vitalitu a navozuje fyzickou pohodu. Bazalka působí pozitivně i při vyšším cholesterolu a zvýšeném krevním cukru. Kombinace bylinek je nejenom zdraví prospěšná, ale také chutná, navozuje pohodovou příjemnou náladu.

Příprava: 1 čajovou lžičku směsi přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3 - 4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India Čaj Tulsi Honey Chamomile, sypaný 100 g

Bylinný sypaný čaj Organic India Tulsi Honey Chamomile prináša osvieženie a zároveň zdravotné benefity vďaka kombinácii osvedčených byliniek a korenia. Spojenie harmančeka a bazalky pomáha udržať fyzické i psychické zdravie a posilňuje telo voči negatívnym vplyvom stresu. Okrem toho má čaj priaznivé účinky na dýchacie cesty a pomáha pri prechladnutí.

Upokojujúca chuť harmančeka a medu doplnená o lístky bazalky posvätnej harmonizuje telo aj myseľ, pomáha lepšie sa vyrovnať s vyčerpaním aj stresom a súčasne navodzuje príjemný pocit únavy a podporuje zdravý pokojný spánok. Okrem toho je bazalka silným prírodným antioxidantom, povzbudzuje celý organizmus, zvyšuje jeho vitalitu a navodzuje fyzickú pohodu. Bazalka pôsobí pozitívne aj pri vyššom cholesterole a zvýšenom krvnom cukre. Kombinácia byliniek je nielen zdraviu prospešná, ale aj chutná, navodzuje pohodovú príjemnú náladu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Heřmánek lékařský (50 %) , Bazalka posvátná (34 %) , Fenykl plod (12 %) , Medové aroma (4 %)
i
i

konzistence: sypká
obal: kovový
potraviny: s příchutí
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com