/    /    /    /    /    /  

Organic India Čaj Tulsi Jasmine, porcovaný

Značka:
Množství: 18 ks, 30,6 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Tulsi čaje
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
118
ks
Bez DPH 103 Kč

Organic India Čaj Tulsi Jasmine, porcovaný

Organic India Čaj Tulsi Jasmine je tou pravou volbou pro vaše každodenní chvilky relaxace. Tento kvalitní indický čaj je vyroben z těch nejpečlivěji vybraných ingrediencí tak, aby maximalizoval váš chuťový zážitek. Čaj přináší okamžité uvolnění pro vaše tělo i mysl a vyznačuje se mimořádnými harmonizačními účinky na celý lidský organismus.

Základem čajové směsi je uklidňující výtažek z heřmánku, jenž podporuje regeneraci a má vysoký relaxační potenciál. Extrakt z bazalky posvátné neboli Tulsi je již po staletí považován za elixír zdraví a má tradičně velkou spirituální hodnotu. Vyznačuje se vysokým obsahem prospěšných fytolátek, jenž podporují přirozenou obranyschopnost organismu a revitalizují všechny jeho funkce.

Tulsi má zároveň velice příznivý vliv v období zvýšeného stresu či námahy a navozuje stav úplného uvolnění. Spolu se sladkou chutí anýzu napomáhá udržení vitality a optimálního fyzického a psychického zdraví. Tato čajová směs je také mimořádně bohatá na antioxidanty, jenž brání škodlivému působení volných radikálů, a posilují přirozenou regenerační schopnost buněk celého těla.

Použití: Zalijte čajový sáček vroucí vodou a nechte louhovat 5-10 minut. Pro maximální účinek pijte 3-5 šálků čaje denně.

Organic India Čaj Tulsi Jasmine, porcovaný

Organic India Čaj Tulsi Jasmine je tou pravou voľbou pre vaše každodenné chvíľky relaxu. Tento kvalitný indický čaj je vyrobený z tých najstarostlivejšie vybraných ingrediencií tak, aby maximalizoval váš chuťový zážitok. Čaj prináša okamžité uvoľnenie pre vaše telo i myseľ a vyznačuje sa mimoriadnymi harmonizačnými účinkami na celý ľudský organizmus.

Základom čajovej zmesi je upokojujúci výťažok z harmančeka, ktorý podporuje regeneráciu a má vysoký relaxačný potenciál. Extrakt z bazalky posvätnej, čiže Tulsi, je už po stáročia považovaný za elixír zdravia a tradične veľkú spirituálnu hodnotu. Vyznačuje sa vysokým obsahom prospešných fytolátok, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu a revitalizujú všetky jeho funkcie.

Tulsi zároveň veľmi priaznivý vplyv v období zvýšeného stresu či námahy a navodzuje stav úplného uvoľnenia. Spolu so sladkou chuťou anízu napomáha udržaniu vitality a optimálneho fyzického a psychického zdravia. Táto čajová zmes je tiež mimoriadne bohatá na antioxidanty, ktoré bránia škodlivému pôsobeniu voľných radikálov, a posilňujú prirodzenú regeneračnú schopnosť buniek celého tela.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Chamomilla Recurita (50 %) , Ocimum Sanctum (26,8 %) , Pimpinella Anisum (10 %) , Ocimum Basilicum (8,2 %) , Jasminum Polyanthum (1 %) , Aroma (Jasmine) (4 %)
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com