/    /    /    /    /    /  

Organic India Čaj Tulsi Original, sypaný 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 50 g / 118 Kč
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Tulsi čaje
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
199
ks
Bez DPH 173 Kč

Organic India Čaj Tulsi Original, sypaný 100 g

Sypaný bylinný čaj Organic India Tulsi přirozenou cestou povzbuzuje organismus a zvyšuje jeho vitalitu i bez potřeby kofeinu. Obsažené bylinky totiž přírodní cestou organismus posilují a navozují fyzickou pohodu. Kromě toho čaj podporuje i zdraví celého organismu a harmonizuje hladinu cholesterolu i cukru v krvi.

Bylinný čaj z tulsi, nebo-li bazalky posvátné, osvěžuje organismus díky lístkům a květům bazalky posvátné. Bazalka je bohatá na množství antioxidantů, které celé tělo povzbuzují, dodávají novou energii a současně chrání organismus před známkami předčasného stárnutí. Pravidelná konzumace čaje pomáhá udržet fyzické i duševní zdraví, regeneruje síly a pozitivně ovlivňuje paměť. Obsažené antioxidanty také posilují imunitní systém a chrání tělo před negativními dopady stresu.

Příprava: 1 čajovou lžičku bylinné směsi přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3 - 4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India Čaj Tulsi Original, sypaný 100 g

Sypaný bylinný čaj Organic India Tulsi prirodzenou cestou povzbudzuje organizmus a zvyšuje jeho vitalitu aj bez potreby kofeínu. Obsiahnuté bylinky totiž prírodnou cestou organizmus posilňujú a navodzujú fyzickú pohodu. Okrem toho čaj podporuje aj zdravie celého organizmu a harmonizuje hladinu cholesterolu i cukru v krvi.

Bylinný čaj z tulsi, alebo aj bazalky posvätnej, osviežuje organizmus vďaka lístkom a kvetom bazalky posvätnej. Bazalka je bohatá na množstvo antioxidantov, ktoré celé telo povzbudzujú, dodávajú novú energiu a súčasne chránia organizmus pred známkami predčasného starnutia. Pravidelná konzumácia čaju pomáha udržať fyzické aj duševné zdravie, regeneruje sily a pozitívne ovplyvňuje pamäť. Obsiahnuté antioxidanty tiež posilňujú imunitný systém a chránia telo pred negatívnymi vplyvmi stresu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Krišna Tulsi (Ocinum sanctum)1), Vana Tulsi (Ocinum basilicum)1), Rama Tulsi (Ocimum Sanctum)1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: sypká
obal: kovový
potraviny: s příchutí
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com