/    /    /    /    /    /  

Organic India Čaj Tulsi Peppermint, porcovaný

Značka:
Množství: 18 ks, 30,6 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Tulsi čaje
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
118
ks
Bez DPH 103 Kč

Organic India Čaj Tulsi Peppermint, porcovaný

Bylinný čaj Organic India Tulsi Peprmint přináší nejenom osvěžující chuť a aroma máty, ale také povzbuzení celého organismu díky obsahu bazalky posvátné. Ta je bohatá na množství antioxidantů, které dodávají tělu vitalitu, posilují jej vůči stresu a chrání před nadměrnou fyzickou i psychickou zátěží.

Čaj v sobě spojuje lístky tulsi, nebo-li bazalky posvátné, a máty peprné. Tato kombinace bylin má příjemnou osvěžující kořeněnou chuť, která vás povzbudí a příjemně naladí. Máta pomáhá harmonizovat zažívání a působí pozitivně i při bolestech hlavy a migrénách. Bylinky mají povzbuzující účinky na celý organismus, dodávají vitalitu a novou energii, současně chrání tělo před negativními dopady stresu.

Bazalka plná antioxidantů a dalších prospěšných látek pomáhá tělu nejenom se lépe vyrovnat se zátěžovými situacemi, ale také jej chrání před negativním působením volných radikálů, a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí. Kromě toho pravidelná konzumace čaje harmonizuje hladinu cholesterolu i cukru v krvi. Bylinný čaj je nejenom chutným osvěžujícím nápojem, ale také přináší zdravotní benefity.

Příprava: Čajový sáček přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3 - 4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India Čaj Tulsi Peppermint, porcovaný

Bylinný čaj Organic India Tulsi Peprmint prináša nielen osviežujúcu chuť a arómu mäty, ale aj povzbudenie celého organizmu vďaka obsahu bazalky posvätnej. Tá je bohatá na množstvo antioxidantov, ktoré dodávajú telu vitalitu, posilňujú ho voči stresu a chránia pred nadmernou fyzickou i psychickou záťažou.

Čaj v sebe spája lístky tulsi, alebo aj bazalky posvätnej, a mäty piepornej. Táto kombinácia bylín má príjemnú osviežujúcu korenistú chuť, ktorá vás povzbudí a príjemne naladí. Mäta pomáha harmonizovať zažívanie a pôsobí pozitívne aj pri bolestiach hlavy a migrénach. Bylinky majú povzbudzujúce účinky na celý organizmus, dodávajú vitalitu a novú energiu, súčasne chránia telo pred negatívnymi vplyvmi stresu.

Bazalka plná antioxidantov a ďalších prospešných látok pomáha telu nielen sa lepšie vyrovnať so záťažovými situáciami, ale tiež ho chráni pred negatívnym pôsobením voľných radikálov, a tým pádom aj pred známkami predčasného starnutia. Okrem toho pravidelná konzumácia čaju harmonizuje hladinu cholesterolu i cukru v krvi. Bylinný čaj je nielen chutným osviežujúcim nápojom, ale tiež prináša zdravotné benefity.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Máta peprná (70 %) , Bazalka posvátná (30 %)
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com